شنبه 4 خرداد 1398 - 20 رمضان 1440 - 25 مي 2019
صفحه اصلي/دين و انديشه

نیروهای انقلابی در گام دوم انقلاب نقش‌آفرینی جدی‌تری داشته باشند

حجت الاسلام اکبري:

نيروهاي انقلابي در گام دوم انقلاب نقش‌آفريني جدي‌تري داشته باشند

مسئول نمايندگي ولي‌فقيه در سپاه امام علي‌بن ابيطالب(ع) اجلاسيه مسئولان انجمن‌هاي سازمان بسيج هنرمندان کشورگفت: نيروهاي مؤمن و انقلابي در گام دوم انقلاب اسلامي نقش‌آفريني جدي‌تري داشته باشند.

به گزارش خبرگزاري مهر، حجت‌الاسلام والمسلمين سيدحسن اکبري در مراسم افتتاحيه اجلاسيه مسئولان انجمن‌هاي سازمان بسيج هنرمندان کشور که صبح امروز در سالن جلسات کوثر مجتمع ولايت قم برگزار شد، از قم به‌عنوان حرم اهل‌بيت (ع) نام برد و گفت: هر فردي که در اين شهر مقدس حضور مي‌يابد بايد اين حضور را غنيمت شمرده و به شيوه مطلوب از آن استفاده کند.

وي با بيان اينکه انسان مخلوقي وابسته به خداوند متعال است، اضافه کرد: اگر انسان به خداوند متعال پناه ببرد مورد توجه بارگاه الهي قرار مي‌گيرد اما اگر به جايگاه و ماديات دنيايي خود تکيه کند ذليل و حقير خواهد شد.

مسئول نمايندگي ولي‌فقيه در سپاه امام علي‌بن ابيطالب (ع) به نمونه‌هايي از نظم و دقت در آفرينش نظام هستي اشاره کرد و گفت: هنرمند اصلي خداوند متعال است که اين جهان بزرگ را به‌خوبي و بدون هيچ ايراد آفريده است و براي رسيدن به قله‌هاي هنر بايد به دامن اين هنرمندان بزرگ متوسل باشيم.

وي با تاکيد بر اينکه باور کردن قدرت خداوند متعال موجب تبعيت از دستورات الهي مي‌شود، تصريح کرد: هنر اصلي انسان زندگي با معرفت است و جايگاه انسان وابسته به شناخت و آگاهي انسان از عالم است چراکه اگر نسبت به اين دنيا شناخته لازم را نداشته باشيم به آن وابسته و از خداوند متعال دور خواهيم شد.

اکبري با بيان اينکه انقلاب اسلامي به برکت عنايت الهي به پيروزي رسيد، خاطرنشان کرد: امام خميني (ره) وصل به قدرت الهي بودند به همين علت نه فقط مردم ايران بلکه مردم جهان به فرمايش ايشان توجه مي‌کردند.

وي با اشاره به اينکه امام خميني (ره) همه چيز را متصل به خداوند متعال مي‌دانستند، گفت: اميدواريم همانطور که در ابتداي انقلاب اسلامي رزمندگان به ميدان آمدند و به تعبير بنيان‌گذار انقلاب، خرمشهر را خدا آزاد کرد امروز نيز نيروهاي مؤمن و انقلابي در گام دوم انقلاب اسلامي نقش‌آفريني جدي‌تري داشته باشند تا باز هم خرمشهرهاي اين انقلاب را خدا آزاد کند.

تعداد بازديد:102 آخرين تغييرات:97/12/19
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر