یکشنبه 15 تير 1399 - 13 ذي القعده 1441 - 5 ژولاي 2020
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

جزئیات ساعات کار سامانه ساتنا/ سامانه پایا چه ساعاتی فعال است؟

مهر خبر مي‌دهد؛

جزئيات ساعات کار سامانه ساتنا/ سامانه پايا چه ساعاتي فعال است؟

بر اساس اعلام شعب بانکي، اقداماتي جهت افزايش سرويس‌دهي به مشتريان در شبکه بانکي با توجه به فرارسيدن ايام پرتقاضاي شب عيد، صورت گرفته و بر اين اساس ساعات کار ساتنا و پايا تغييراتي داشته است.

به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اعلام شعب بانکي، اقداماتي جهت افزايش سرويس‌دهي به مشتريان در شبکه بانکي با توجه به فرارسيدن ايام پرتقاضاي شب عيد، صورت گرفته و بر اين اساس ساعات کار ساتنا و پايا تغييراتي داشته است.

بر اين اساس، روز سه شنبه در تاريخ ۲۸ اسفندماه ۹۷ ساعات شروع کار ساتنا (دستور پرداخت بين مشتري و بين بانکي) ساعت ۷ صبح تا ۲۱ و ساعات کاري پايا همانند روزهاي عادي خواهد بود.

در عين حال، ساعات کاري ساتنا در روز چهارشنبه ۲۹ اسفندماه ۹۷ براي شروع ۷ صبح و براي پايان ۲۱ تعيين شده است. اين ساعات در روز ۲۹ اسفندماه براي پايا صرفاً ۳ و ۴۵ دقيقه بامداد اعلام شده است.

بر اساس اعلام شعب بانکي، از تاريخ ۱ فروردين ۹۸ تا ۴ فروردين ۹۸، ساتنا غيرفعال بوده و سيستم پايا نيز همانند روزهاي تعطيل رسمي عمل خواهد کرد.

به گزارش مهر، در سامانه ساتنا، مشترياني که در بانک، داراي يکي از انواع حساب (جاري، پس انداز و کوتاه مدت) هستند، مي‌توانند نسبت به انتقال وجوه (مبالغ بيش از يکصد و پنجاه ميليون ريال) به حساب خود و يا ساير افراد در ساير بانک‌ها اقدام نمايند. سامانه ياد شده به مشتريان يک بانک اين امکان را مي‌دهد با مراجعه به شعب بانک خود و يا از طريق سامانه اينترنتي بانک حواله‌هايي با مبالغ بيش از يکصد و پنجاه ميليون ريال را به هر حسابي در هر بانکي انتقال دهند.

از مزاياي به کارگيري ساتنا امنيت، سرعت و سادگي انجام عمليات آن است.

همچنين از طريق پايا مي‌توانيد دستور پرداخت (انجام انتقال وجه) را به‌تاريخ روز يا روزهاي آتي صادر کرد. با سامانه‌ي پايا، انتقال وجه از سپرده بانکي در بانک به حساب‌هاي متمرکز ساير بانک‌ها حداکثر تا ۲۴ ساعت و به حساب‌هاي غيرمتمرکز ديگر بانک‌ها حداکثر تا ۴۸ ساعت انجام مي‌شود. امکان ثبت انتقال وجه گروهي (چندين انتقال) از طريق سامانه پايا وجود دارد. اگرچه محدوديتي براي مبلغ انتقال وجه از طريق سامانه‌ي پايا وجود دارد؛ توصيه مي‌شود براي انتقال مبالغ بيش‌از ۱۵‌۰ ميليون ريال از سامانه ساتنا استفاده کنيد.

تعداد بازديد:309 آخرين تغييرات:97/12/20
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر