دوشنبه 6 خرداد 1398 - 22 رمضان 1440 - 27 مي 2019
صفحه اصلي/پزشكي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

آمادگی ۵۵۰۰ آمبولانس/ارائه خدمات دندانپزشکی به مسافران نوروزی

کوليوند اعلام کرد

آمادگي ۵۵۰۰ آمبولانس/ارائه خدمات دندانپزشکي به مسافران نوروزي

رئيس سازمان اورژانس کشور گفت: تعداد ۵۵۰۰ آمبولانس، ۴۱ فروند اورژانس هوايي، ۳۳۰ موتور آمبولانس و ۴۱ اتوبوس آمبولانس از جمله تجهيزات ما براي طرح نوروزي ۹۸ است.

به گزارش خبرنگار مهر، پيرحسين کوليوند، صبح چهارشنبه در رزمايش بزرگ خدمات سفر نوروز ۹۸، اظهارداشت: اورژانس کشور برنامه‌هاي متنوعي را براي آسايش و آرامش هموطنان در نظر گرفته است.

وي افزود: در سازمان اورژانس کشور تلاش مي‌کنيم با استفاده از تمام توان و ظرفيت خود و همچنين همکاري با ساير نهادهاي مربوطه، تعداد تلفات جاده‌اي را کاهش دهيم.

رئيس سازمان اورژانس کشور با اشاره به تجهيزات در نظر گرفته براي طرح نوروزي ۹۸ گفت: تعداد ۵۵۰۰ آمبولانس، ۴۱ فروند اورژانس هوايي، ۳۳۰ موتور آمبولانس و ۴۱ اتوبوس آمبولانس از جمله تجهيزات ما براي طرح نوروزي ۹۸ است.

کوليوند يادآور شد: بيش از ۶۰۰ کمپ نوروزي را در ۳۰ کيلومتري شهرها به دليل اينکه ۶۰ درصد تصادفات در اين نقاط رخ مي‌دهد، ايجاد کرده‌ايم تا بتوانيم اگر خدايي نکرده تصادفي رخ داد در لحظات اوليه تصادف به مصدومان برسيم و تعداد تلفات جاده‌اي را کاهش دهيم.

وي ادامه داد: در قالب بحث سلامت و پزشکي هم به همراه وزارت بهداشت که فعال هستند، به ارائه خدمات مي‌پردازيم و نظارت کاملي را بر رستوران‌هاي بين جاده‌اي هم از نظر مواد اوليه سالم و هم نحوه پخت و پز آنها داريم.

کوليوند در پايان گفت: خدمات دندانپزشکي به علاوه ساير خدمات ما در شهرستان‌ها در نوروز ۹۸ به صورت جدي پيگيري مي‌شود و دندانپزشکان ما آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزي هستند.

تعداد بازديد:67 آخرين تغييرات:97/12/23
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر