شنبه 4 خرداد 1398 - 20 رمضان 1440 - 25 مي 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

جدال نفس گیر شهرداری ورامین و سایپا برای کسب عنوان قهرمانی

مسابقه اول فينال ليگ برتر واليبال کشور؛

جدال نفس گير شهرداري ورامين و سايپا براي کسب عنوان قهرماني

ورامين- تيم هاي واليبال شهرداري ورامين و سايپا تهران در حالي در مسابقه اول فينال ليگ برتر واليبال به ديدار هم مي روند، که مي دانند، پيروزي در اين مسابقه يک گام بزرگ به سوي قهرماني است.

خبرگزاري مهر - گروه استان‌ها: مسابقه اول فينال رقابت‌هاي ليگ برتر واليبال کشور بعد از ظهر پنج شنبه ۲۳ اسفندماه در سالن ۱۲ هزار نفري تهران بين تيم‌هاي واليبال شهرداري ورامين و سايپا تهران برگزار مي‌شود.

فينال ليگ برتر واليبال به صورت ۲ از ۳ برگزار مي‌شود، يعني روزهاي پنج شنبه ۲۳ اسفند و شنبه ۲۵ اسفند دو تيم واليبال شهرداري ورامين و سايپا تهران با يکديگر مسابقه مي‌دهند و تيمي قهرمان مسابقات مي‌شود، که هردو مسابقه را با پيروزي پشت سر بگذارد و اگر هر تيم يک مسابقه را برنده ميدان باشد، قهرمان ليگ برتر واليبال کشور به روز يکشنبه ۲۶ اسفندماه موکول خواهد شد.

برنده شدن هر تيم، در روز پنج شنبه ۲۳ اسفند مي‌تواند، گامي بلند به سوي قهرماني ليگ برتر واليبال ايران باشد و همين امر حساسيت دوچنداني به اين مسابقه بخشيده است.

اين ۲ تيم در شرايطي در ورزشگاه ۱۲ هزار نفري آزادي به ديدار هم مي‌روند، که تيم شهرداري ورامين در مرحله نيمه نهايي توانست از سد پيام مشهد عبور کند و سايپا نيز با ۲ پيروزي مقتدرانه کاله آمل را حذف کرده است.

هيچ تيمي از پيش بازنده نيست

دريافت کننده تيم واليبال شهرداري ورامين در خصوص مسابقه فينال ليگ برتر واليبال، مقابل تيم مدعي سايپا تهران با بيان اينکه سايپا تيم قدرتمند و پر مهره‌اي است، به خبرنگار مهر مي‌گويد: نمي‌توان براي فينال هيچ تيمي را از پيش بازنده دانست و يا نتيجه را پيش بيني کرد، ۲ تيمي که در فينال بازي مي‌کنند، مستحق اين جايگاه بوده‌اند و تمام تلاش خود را براي رسيدن به مرحله پاياني انجام داده‌اند.

آرش کشاورزي با اشاره به اينکه مسابقات مقتدرانه تيم واليبال شهرداري ورامين اضافه کرد: ما در طول اين فصل نشان داديم، تيمي هماهنگ، مقتدر، يک دل و يک صدا هستيم و مي‌خواهيم همين طرز فکر و شيوه را در فينال نيز تداوم دهيم، تا موفق شويم.

وي افزود: هواداران در طول ليگ براي ما سنگ تمام داشتند و به احتمال زياد در مسابقه فينال نيز سالن ۱۲ هزار نفري آزادي را پر خواهند کرد، چرا که ما واقعاً به هواداران نياز داريم و سبب دلگرمي ما هستند، حضور آنها پشتوانه محکمي براي بازيکن است، که تمام انرژي خود را در زمين بگذارد، تا پيروزي ميدان باشند.

کشاورزي افزود: به جرأت مي‌توان گفت، تيم امسال ما از تيم سال ۹۳ که در اين تيم بودم، هماهنگ‌تر و آماده‌تر است و ما هرچه در توان داريم، در فينال براي قهرماني خواهيم گذاشت.

از طرف ديگر شاگردان پيمان اکبري، نيز نمي‌خواهند، جام قهرماني را به راحتي از دست بدهند و تنها به شکست شهرداري چي هاي وراميني فکر مي‌کنند و به خوبي مي‌دانند، براي شکست وراميني هاي جنگنده بايد تمام تلاش خود را به کار گيرند و همين موضوع انگيزه آنها را براي ديدار مقابل شهرداري ورامين چند برابر کرده است.

مصدوم نداريم / ‏سايپا‬ را دقيقاً آناليز کرده‌ايم

موضوعي که سرمربي تيم واليبال شهرداري ورامين به خوبي از آن با خبر است و در گفتگو با خبرنگار مهر به آن اذعان دارد و مي‌افزايد: سايپا تيم قدرتمندي است و ما نيز حساسيت مسابقه را مي‌دانيم و تمرينات خوب و پر قدرتي را پشت سر گذاشته‌ايم.

رحمان محمدي راد از ريکاوري مناسب بازيکنانش پس از مسابقه برابر پيام مشهد خبر داد و افزود: در حال حاضر هيچ مصدومي نداريم و براي فينال آماده هستيم.

وي اضافه کرد: بازيکنان ما تجربه حضور در مسابقات سخت و حساس را دارند و تيم حريف را نيز به طور دقيق آناليز کرده‌ايم و همه چيز براي يک فينال جذاب آماده است.

تيم شهرداري ورامين و سايپا تهران، پيش از اين و در مرحله جدول ليگ امسال ۲ بار با هم رودر رو شدند، که سهم هر تيم در اين مسابقات يک برد بوده و همين امر مسابقه فينال را حساس‌تر کرده است.

حالا مجدداً پاي ۲ تيم مي‌خواهند، يک مسابقه حساس را در برابر يکديگر داشته باشند، اما اين مسابقه در مرحله مقدماتي نيست، بلکه در حساس‌ترين بازي فصل و فينال رقابت‌ها است، بايد منتظر ماند و ديد کدام تيم يک گام بلند به جام امسال نزديک تر مي‌شود، سوالي که براي پاسخ به آن بايد چند ساعت ديگر صبر کرد.

تعداد بازديد:70 آخرين تغييرات:97/12/23
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر