دوشنبه 6 خرداد 1398 - 22 رمضان 1440 - 27 مي 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

خدمت به خانواده‌ معظم شهدا کاری بسیار ارزشمند است

فرماندار مهرستان:

خدمت به خانواده‌ معظم شهدا کاري بسيار ارزشمند است

مهرستان - فرماندار مهرستان گفت: خدمت به خانواده‌هاي معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا از بزرگترين دارايي خويش گذشتند، کاري بسيار ارزشمند است.

محمد رفيع دهواري در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: امروز با حضور فرماندار، بخشدار مرکزي، معاون سياسي انتظامي فرماندار، فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه، اعضاي شوراي اداري و خانواده معظم شهدا مراسم گراميداشت سالروز تأسيس بنياد شهيد و امور ايثارگران در محل سالن اجتماعات فرمانداري شهرستان مهرستان برگزار شد.

فرماندار مهرستان با اشاره به اينکه ملت ايران امروز هر چه دارد از برکت جان‌فشاني‌ها، رشادت‌ها، ايثار و اهداي خون پاک شهدا است، افزود: ما وظيفه داريم، به پاسداشت خون شهيدان و رشادت‌هاي آنها در دفاع از ميهن عزيزمان ايران امروز يار و مددکار خانواده آن شهيدان باشيم.

وي بيان داشت: هرچه در راه تکريم خانواده‌هاي معظم شاهد و ايثارگر تلاش شود کم است، و خدمت به خانواده‌هاي معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا از جان خويش خالصانه گذشتند کاري ارزشمند است.

دهواري تصريح کرد: در پايان اين مراسم از خانواده معظم شهدا، جمعي از مسئولين ادارات و خبرنگار خبرگزاري مهر در شهرستان مهرستان به سبب فعاليت در حوزه شهدا با اهدا لوح تجليل به عمل آمد.

تعداد بازديد:94 آخرين تغييرات:97/12/23
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر