دوشنبه 6 خرداد 1398 - 22 رمضان 1440 - 27 مي 2019
صفحه اصلي/كودك و نوجوان

برگزاری بزرگترین رویداد کبدی جوانان به میزبانی سیستان وبلوچستان

مديرکل ورزش و جوانان سيستان و بلوچستان خبر داد:

برگزاري بزرگترين رويداد کبدي جوانان به ميزباني سيستان وبلوچستان

زاهدان - مديرکل ورزش و جوانان سيستان و بلوچستان گفت: بزرگترين رويداد ورزشي کبدي جوانان جهان به ميزباني سيستان و بلوچستان برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان سيستان و بلوچستان، ادهم کرد اظهار داشت: جلسه تعيين ميزباني رقابت‌هاي جهاني کبدي جوانان با حضور رئيس فدراسيون کبدي ايران و ساير نمايندگان استان‌ها در محل فدراسيون برگزار شد.

مديرکل ورزش و جوانان سيستان و بلوچستان ادامه داد: در اين جلسه ۷ استان سمنان، اردبيل، قزوين، آذربايجان غربي، خوزستان، فارس و سيستان و بلوچستان متقاضي ميزباني مسابقات بودند که در نهايت ۳ استان فارس، قزوين و سيستان و بلوچستان به عنوان کانديداي نهايي مسابقات انتخاب شدند.

وي اضافه کرد: با توجه به همکاري و شرايط ايده آل ميزباني شهرستان چابهار، استان‌هاي ديگر به نفع ميزباني سيستان و بلوچستان انصراف دادند و در اين جلسه مقرر شد ناظرين کنفدراسيون جهاني کبدي پس از بازديد از شرايط اسکان و سالن‌هاي برگزاري مسابقات در شهرستان چابهار تصميم نهايي اتخاذ شود.

کرد با اشاره به اينکه مسابقات کبدي در رده جوانان تاکنون در هيچ نقطه‌اي از جهان برگزار نشده است، تصريح کرد: با برگزاري اين مسابقات در آبان‌ماه ۹۸ مهمترين رويداد ورزشي در تاريخ کبدي جوانان در استان سيستان و بلوچستان رخ خواهد داد.

تعداد بازديد:102 آخرين تغييرات:97/12/23
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر