دوشنبه 6 خرداد 1398 - 22 رمضان 1440 - 27 مي 2019
صفحه اصلي/اجتماعي(جوانان، خانواده، بانوان و...)

آخرین هماهنگی ها برای ارائه خدمات مناسب به زائران نوروزی عتبات

در نشست ستاد ويژه عتبات نوروز انجام شد

آخرين هماهنگي ها براي ارائه خدمات مناسب به زائران نوروزي عتبات

در آستانه آغاز سفرهاي نوروزي عتبات عاليات، در نشست کاربردي ستاد ويژه عتبات نوروزي سازمان حج و زيارت، آخرين هماهنگي ها براي ارائه خدمات شايسته به زائران انجام پذيرفت.

به گزارش خبرگزاري مهر، نشست کاربردي ستاد ويژه عتبات نوروزي روز سه شنبه ۲۱ اسفندماه به منظور بررسي برنامه‌هاي اعزام و رسيدگي و تسهيل خدمات رساني به زائران نوروزي عتبات برگزار شد.

در اين جلسه مسئولان بخش‌هاي مختلف اجرايي پيرامون روند تحقق تدابير و برنامه‌هاي ويژه نوروز تبادل نظر کردند و نسبت به آمادگي‌هاي ايجاد شده در زمينه پروازي، تکميل تجهيزات آشپزخانه‌هاي متمرکز و برپايي مراکز درماني فوق‌العاده اطمينان دادند.
همچنين اعضاي جلسه از تعامل و همگرايي موجود ميان کليه دستگاه‌هاي ذيربط اظهار رضايت کردند.

مديرعامل شرکت عمران و توسعه «اميد زائر» نيز در آستانه عمليات اعزام زائران نوروزي از افزايش ظرفيت پخت و توزيع غذاي زائران در آشپزخانه‌هاي مرکزي «ابوتراب» کربلا و «الغدير» نجف با کيفيت مناسب و بهداشتي خبر داد.

در اين جلسه قرار شد از ظرفيت حسينيه و زائر سراي شهداي منا در شهرستان مهران با توجه به مزيت‌هاي آن براي پذيرايي زوار استفاده بهينه صورت پذيرد.

در پايان رئيس ستاد ويژه عتبات نوروزي ضمن تقدير از تلاش‌هاي انجام شده بار ديگر نسبت به صيانت از کرامت زائران، سلامت آنان و بهداشت محيط مراکز پخت صنعتي تاکيد و تذکراتي ارائه کرد.

زائران نوروزي از روز بيست و چهارم اسفند ماه ۹۷ تا نهم فروردين ۹۸ عازم زيارت عتبات عاليات عراق خواهند شد.

گفتني است امسال از ماه‌ها قبل ستادي تحت عنوان ستاد ويژه عتبات نوروزي براي نظارت بر عملکرد دست‌اندر کاران سفرهاي نوروزي عتبات پيش بيني و فعال شده است.

تعداد بازديد:106 آخرين تغييرات:97/12/23
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر