شنبه 4 خرداد 1398 - 20 رمضان 1440 - 25 مي 2019
صفحه اصلي/اجتماعي(جوانان، خانواده، بانوان و...)

حوادث عجیب در تعطیلات نوروز/توصیه‌های آتش‌نشانی به مسافران

در گفتگو با مهر مطرح شد؛

حوادث عجيب در تعطيلات نوروز/توصيه‌هاي آتش‌نشاني به مسافران

سخنگوي سازمان آتش‌نشاني با اشاره به حوادث متنوع و عجيبي که در تعطيلات نوروزي رخ مي‌دهد، مواردي را جهت پيشگيري از حوادث نوروزي به مردم توصيه کرد.

سخنگوي سازمان آتش‌نشاني در گفتگ با مهر اعلام کرد: در تعطيلات نوروزي تنوع حوادث را شاهد هستيم.

جلال ملکي افزود: به دليل تعطيل بودن کارگاه‌ها و مراکز صنعتي و مدرسه‌ها و اداره‌ها شاهد آتش‌سوزي‌هاي گسترده نيستيم اما شايد برايتان جالب باشد که بدانيد يکي از حوادثي که بسيار زياد اتفاق مي‌افتد باز ماندن شير آب است.

وي توضيح داد: شايد ظاهراً اتفاق چندان مهمي هم نباشد و در طول سال چندان به آن اهميت ندهيم ولي وقتي چند روز منزل را ترک مي‌کنيد و کسي در منزل نيست، همان نشت آب جزئي و باز ماندن شير آب مي‌تواند يک حادثه را رقم بزند.

سخنگوي سازمان آتش‌نشاني تأکيد کرد: به خاطر استفاده زيادي که در اين روزها از آسانسور منازل مي‌شود، ممکن است حوادثي براي آسانسورها رخ بدهد. قبل از اينکه وارد ايام نوروز بشويد، اگر فکر مي‌کنيد ممکن است نياز باشد، بسپريد که افراد متخصص سيستم‌هاي بالابر و آسانسورها را چک کنند.

ملکي در پايان توصيح کرد: خوب است قبل از اينکه به سفر مي‌رويد يک شماره موبايل مستقيم به مدير ساختمان يا همسايه‌ها بدهيد که در صورت نياز بتوانند با شما تماس بگيرند.

تعداد بازديد:87 آخرين تغييرات:97/12/26
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر