چهارشنبه 29 خرداد 1398 - 15 شوال 1440 - 19 ژوئن 2019
صفحه اصلي/خانواده


 
 


 


 


 
خروجي RSS

توزیع مجدد اقلام بهداشتی مورد نیاز خانواده های سیل زده

در گفتگو با مهر مطرح شد؛

توزيع مجدد اقلام بهداشتي مورد نياز خانواده هاي سيل زده

رئيس جامعه بسيج زنان کشور، از توزيع مجدد اقلام بهداشتي کودکان، بانوان و خانواده ها از جمله شير خشک و پوشک در مناطق سيل زده لرستان خبر داد.

مينو اصلاني، در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: در سيل لرستان بسيج زنان اقلام بهداشتي خانواده‌ها را ميان مردم سيل زده توزيع کرد و از ابتداي شروع سيل در لرستان نيز توزيع اين کالاها آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

وي افزود: خوشبختانه از دو روز گذشته مسيرهاي امدادرساني و دسترسي به مناطق سيل زده لرستان باز شده و امدادرساني به اين مناطق نيز با سرعت بيش‌تري در حال انجام است.

اصلاني با بيان اينکه توزيع کالاها با شرايط خوبي قرار دارد، اظهار داشت: تاکنون مشکل خاصي در توزيع کالا وجود نداشته و همچنان در حال پخش کالاهاي بهداشتي کودکان و بانوان ازجمله شير خشک و پوشک هستيم اما با توجه به عمق بحران، همچنان به کمک‌هاي و کالاهاي بيشتري نياز داريم.

رئيس بسيج زنان کشور در خصوص کمک‌هاي ديگر نهادها نيز توضيح داد: خوشبختانه اصناف و کمک‌هاي مردمي در تهيه اقلام بهداشتي همکاري بسيار خوبي داشته و در حال توزيع هستيم اما همچنان به کمک‌هاي بيشتري در اين زمينه نياز داريم.

اصلاني تصريح کرد: به علاوه در محل‌هاي اسکان و اردوگاه‌هاي نيز به آموزش و توانمندسازي بانوان براي توليد برخي کالاهاي مورد نياز خانواده‌ها پرداخته‌ايم تا در کنار کمک‌هاي مردمي و دستگاه‌هاي امدادرسان، بحران را مديريت کنيم.

وي در پايان به همکاري دستگاه‌ها براي کمک به مردم سيل زده اشاره کرد و افزود: در حال حاضر تمامي نهادها از جمله سپاه، ارتش، بسيج، هلال احمر و ديگر گروه‌هاي فعال در منطقه در کنار هم و با وحدت در حال امدادرساني و کمک به هموطنان آسيب ديده هستند.

تعداد بازديد:78 آخرين تغييرات:98/01/19
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر