پنج شنبه 30 خرداد 1398 - 16 شوال 1440 - 20 ژوئن 2019
صفحه اصلي/دين و انديشه

ضرورت صیانت از هویت و منزلت پایتخت معنوی و فرهنگی ایران اسلامی

پيام تبريک آيت الله رشاد به توليت آستان قدس رضوي؛

ضرورت صيانت از هويت و منزلت پايتخت معنوي و فرهنگي ايران اسلامي

آيت الله رشاد، طي پيام تبريکي در پي انتصاب حجت الاسلام مروي به توليت آستان قدس رضوي، بر ضرورت صيانت از هويت و منزلت پايتخت معنوي و فرهنگي ايران اسلامي تأکيد کرد.

به گزارش خبرگزاري مهر، در پي انتصاب حجت‌الاسلام والمسلمين احمد مروي به سمت توليت آستان قدس رضوي، آيت‌الله رشاد، طي پيامي اين انتصاب را تبريک گفت.

رئيس شوراي حوزه‌هاي علميه استان تهران و مؤسس و رئيس پژوهشگاه فرهنگ و انديشه اسلامي، در اين پيام، بر آمادگي ارکان حوزه‌هاي علميه تهران و نيز واحدهاي پژوهشگاه فرهنگ و انديشه اسلامي براي همکاري جهت پيش‌برد اهداف و وظايف آستان‌قدس رضوي تاکيد کرد.

متن پيام آيت‌الله رشاد به شرح زير است:

صديق شفيق، و فاضل فرهيخته، حضرت حجت‌الاسلام والمسلمين حاج شيخ احمد مروي (دامت برکاته)

توليت معزز آستان مقدس رضوي.

سلام عليکم

خوشا موهبت و زهي توفيق که تدبير ولايي نيابت عامه حضرت بقيه الله الاعظم (عج)، و زعيم حکيم امت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي (دام ظله الوارف)، توليت و تمشيت شؤون و امور آستان ملائک‌پاسبان حضرت ثامن الحجج (عليه آلاف التحيه) را به کف با کفايت حضرت مستطاب عالي سپرد.

اميد مي‌رود در تداوم تدابير و تلاش‌هاي ارزشمند توليت‌هاي پيشين به سرانگشت تدبير، اين فرصت فرخنده را به مجالي مغتنم براي ارتقا شؤون و امور حريم رضوي در راستاي تحقق منويات منور رهبر فرهيخته‌ي انقلاب اسلامي و صيانت از هويت و منزلت پايتخت معنوي و فرهنگي ايران اسلامي تبديل فرمائيد.

اينک: ضمن ابراز خرسندي و عرض تهنيت صميمانه، آمادگي ارکان حوزه عريق تهران و نيز واحدهاي علمي پژوهشگاه فرهنک و انديشه اسلامي را براي همکاري جهت پيش‌برد اهداف و وظايف آن نهاد نوراني اعلام داشته، از بارگاه بلند باري براي جناب عالي سلامت و توفيق روزافزون مسألت دارم.

علي‌اکبر رشاد

تعداد بازديد:77 آخرين تغييرات:98/01/20
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر