چهارشنبه 29 خرداد 1398 - 15 شوال 1440 - 19 ژوئن 2019
صفحه اصلي/خانواده

پایان رقابت در بخش بانوان مسابقات بین المللی قرآن

پايان رقابت در بخش بانوان مسابقات بين المللي قرآن

رقابت در بخش بانوان مسابقات بين المللي قرآن کريم پايان يافت و متسابقين امروز شنبه ۲۴ فروردين ماه به مشهد مقدس سفر کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، در آخرين روز رقابت‌هاي مسابقات بين المللي بانوان نيز نماينده شش کشور مريم علي خلف از کشور عراق، سمانه موسوي از کشور افغانستان، حليمه مراوده از الجزاير، فاطمه يونس از کشور لبنان، مريم شفيعي، نماينده جمهوري اسلامي ايران و ام حبيبه رحيم از اندونزي باهم رقابت کردند. اجراي گروه تواشيح صهباي استان تهران از جمله برنامه‌هايي بود که در نظر گرفته شد.

گفتني است، داوران و متسابقين در اين دوره از رقابت‌ها پس از پايان مرحله فينال امروز شنبه، ۲۴ فروردين به مشهد مقدس سفر کردند.

بازديد از موزه قرآن آستان قدس رضوي، حضور در محفل قرآني در رواق حضرت زهرا سلام الله عليها و نيز حضور در مهمان سراي حضرتي از برنامه‌هاي پيش بيني شده براي اين سفر يک روزه است که به همت آستان قدس رضوي تدارک ديده شده است.

از نکات قابل تأمل در اين تشرف حضور داوران و متسابقين از اهل سنت است که نشان مي‌دهد مسابقات بين المللي قرآن بانوان توانسته در وحدت بين مذاهب و تقريب قلوب مسلمانان موفق عمل کند.

در همين راستا نيز بانوان متسابق همراه با ديگر شرکت کنندگان بخش بزرگسالان، دانش‌آموزان، نابينايان ديروز از پل طبيعت و آسمان نما بازديد کردند. و صبح فردا يکشنبه، ۲۵ فروردين ماه در کنار ديگر بخش‌ها به حرم امام خميني (ره) خواهند رفت. سومين دوره مسابقات بين المللي قرآن بانوان از ۲۰ تا ۲۳ فروردين در هتل هما برگزار شد و عصر روز ۲۵ فروردين برترين‌هاي خود را مي‌شناسد.

تعداد بازديد:42 آخرين تغييرات:98/01/24
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر