پنج شنبه 30 خرداد 1398 - 16 شوال 1440 - 20 ژوئن 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

برگزاری ۲۰ برنامه در هفته هنر انقلاب اسلامی در سیستان وبلوچستان

مسئول حوزه هنري سيستان و بلوچستان خبر داد:

برگزاري ۲۰ برنامه در هفته هنر انقلاب اسلامي در سيستان وبلوچستان

زاهدان -مسئول حوزه هنري سيستان و بلوچستان گفت: ۲۰ برنامه در هفته هنر انقلاب اسلامي در سيستان وبلوچستان برگزار مي شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفي سياسر ظهر امروز در نشست خبري با اصحاب رسانه که در محل حوزه هنري سيستان و بلوچستان برگزار شد، اظهار داشت: خلأ تبييني در حوزه هنر انقلاب اسلامي به وضوع احساس مي‌شود از همين رو رسانه‌ها بايد در اين زمينه تلاش بيشتري انجام دهند.

وي افزود: از همين رو فعاليت‌هاي تبييني در راستاي گفتمان انقلاب اسلامي در قالب هنر اولويت هفته هنر انقلاب اسلامي در سيستان و بلوچستان است.

مسئول حوزه هنري سيستان و بلوچستان با اشاره به اينکه پاسداشت هنر انقلاب در واقع اهميت دادن به ماندگاري انقلاب اسلامي است، ادامه داد: هنر انقلاب زماني متولد مي‌شود که از دل هنرمند انقلابي برخواسته شود.

وي گفت: ۲۰ برنامه در هفته هنر انقلاب اسلامي در سيستان وبلوچستان برگزار مي‌شود که برگزاري جلسات تبييني، سخنراني پيش از خطبه‌هاي نماز جمعه، حضور در صدا و سيما، رونمايي از مستند و کتاب شعر، برگزاري نمايشگاه عکس و کاريکاتور، برگزاري شب‌هاي شعر انقلاب در ايرانشهر و زابل از جمله اين برنامه‌ها است.

سياسر با اشاره به اينکه تجليل از آثار هنري برجسته تراز انقلاب اسلامي و مراسم خاطره گويي از جمله ديگر برنامه‌هاي هفته هنر انقلاب اسلامي در سيستان و بلوچستان است، بيان داشت: متأسفانه سياست گذاري درستي در حوزه فرهنگ در سطح کلان در استان وجود ندارد.

تعداد بازديد:59 آخرين تغييرات:98/01/24
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر