چهارشنبه 29 خرداد 1398 - 15 شوال 1440 - 19 ژوئن 2019
صفحه اصلي/اخبار فناوري


 
 


 


 


 
خروجي RSS

اطلس توانمندی و ظرفیت دریایی استان‌های ساحلی تهیه شد

با هدف هم‌افزايي بازيگران صنعت دريايي؛

اطلس توانمندي و ظرفيت دريايي استان‌هاي ساحلي تهيه شد

کارگروه درياي ستاد توسعه فناوري‌هاي فضايي و حمل و نقل پيشرفته معاونت علمي و فناوري، اطلس توانمندي‌ها و ظرفيت‌هاي دريايي استان‌هاي ساحلي را با هدف هم‌افزايي بازيگران صنعت دريايي تهيه کرد.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، کارگروه درياي ستاد توسعه فناوري‌هاي فضايي و حمل و نقل پيشرفته معاونت علمي با هدف هم‌افزايي و تعامل نهادهاي فعال حوزه دريا و بررسي مشکلات و موانع توسعه صنايع دريايي استان‌هاي ساحلي اقدام به تهيه اطلس توانمندي‌ها و ظرفيت‌هاي دريايي استان‌هاي ساحلي کرده است. اين اطلس با برگزاري نشست‌هاي تخصصي کارگروه صنايع دريايي در ۷ استان ساحلي تهيه شده و در اختيار ذي‌نفعان اين حوزه قرار گرفته است.

نشست تخصصي کارگروه صنايع دريايي استان‌هاي ساحلي به تناوب در ۷ استان ساحلي کشور با مشارکت استانداري، ارگان‌ها و نهادهاي دريايي و حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري برگزار شد.

در همين راستا مهم‌ترين پيشنهادات و مصوبات مطرح در استان‌ها، براي توسعه فعاليت‌هاي کارگروه به شکل‌هاي مختلفي چون «تهيه اطلس توانمندي‌ها و ظرفيت‌هاي دريايي هر استان»، «مشارکت در طرح‌هاي فناورانه استاني تقاضامحور»، «تشکيل کارگروه صنايع و فناوري‌هاي دريايي استاني» و «معرفي مناسب ظرفيت‌هاي علم و فناوري حوزه دريا در استان براي بررسي استفاده از ظرفيت‌هاي حمايتي معاونت علمي براي شرکت‌هاي خصوصي فعال در هر استان» تهيه شده است.

تعداد بازديد:51 آخرين تغييرات:98/01/25
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر