یکشنبه 17 آذر 1398 - 11 ربيع الثاني 1441 - 8 دسامبر 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

محرومیت باقری به صلاح استقلال نیست

شاهين بياني:

محروميت باقري به صلاح استقلال نيست

مدافع پيشين تيم فوتبال استقلال گفت: با توجه به شرايطي که استقلال در ليگ برتر دارد، شانس قهرماني اين تيم کم شده است.

شاهين بياني در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص پيروزي استقلال برابر سپاهان اظهار داشت: بازي خوبي را از دو تيم شاهد بوديم، هر دو تيم با توجه به شرايطي که در جدول داشتند، تنها به دنبال کسب سه امتياز بودند و نمي‌خواستند بازنده شوند اما استقلال در ثانيه‌هاي پاياني، از اشتباه مدافعان سپاهان استفاده کرد و توانست سه امتياز حساس را از آنِ خود کند.

وي افزود: به دليل آنکه بيشتر زمان بازي در ميانه ميدان بود، دو تيم شانس زيادي براي گل زدن نداشتند. البته يک بار استقلال دروازه سپاهان را باز کرد که داور آن را مردود اعلام کرد و باز هم اين استقلال بود که توانست در ثانيه‌هاي پاياني با حرکت زيباي پاتوسي که اين روزها يکي از آماده‌ترين بازيکنان استقلال است، به گل برسد.

مدافع پيشين تيم فوتبال استقلال در خصوص ديدار روز چهارشنبه استقلال برابر ماشين‌سازي از هفته بيست و ششم ليگ برتر گفت: ماشين‌سازي حريف سرسختي براي استقلال خواهد بود، اين تيم نتايج قابل قبولي در ليگ کسب کرده و نمي‌خواهد به سادگي امتياز از دست بدهد اما اگر استقلال مي‌خواهد همچنان در کورس قهرماني باقي بماند، بايد ماشين‌سازي را شکست بدهد.

بياني درباره عملکرد حسين حسيني درون دروازه استقلال اظهار داشت: حسيني دروازه‌بانِ جوان ولي باتجربه است و مطمئناً در آينده، يکي از بهترين گلرهاي استقلال و تيم ملي خواهد بود؛ او در دو بازي گذشته با خروج‌هاي به موقعش، مانع از گلزني حريفان شده و نشان داده که بي‌دليل نيست شفر به او اعتماد کرده است.

وي در مورد محروميت فرشيد باقري ادامه داد: درست است که مسائل انضباطي در اولويت است اما محروم کردن يک بازيکن براي مدت طولاني، تنها به بازيکن و تيم ضربه مي‌زند. فرشيد باقري بازيکني است که اين روزها تيم استقلال به او نياز دارد بنابراين بايد مسئولان استقلال گذشت کنند.

مدافع پيشين تيم فوتبال استقلال در پاسخ به اين پرسش که چرا استقلال در دو هفته عملکرد ضعيفي داشت و نتوانست برابر پرسپوليس و سايپا نتيجه قابل قبولي کسب کند؟ خاطرنشان کرد: اين مسئله به شرايط روحي و رواني تيم برمي‌گردد. متأسفانه درگيري‌هايي که بين دو نيمه در رختکن استقلال به وجود آمد، باعث شد که اين تيم کاملاً از لحاظ روحي تخريب شده و نتواند همان بازي ۲۰ دقيقه اول خود را انجام دهد ولي خوشبختانه پس از بازي سايپا، استقلال در شرايط خوبي قرار گرفت و توانست الهلال و سپاهان را شکست داده و اميدوارم اين روند تا پايان ليگ ادامه پيدا کند.

تعداد بازديد:118 آخرين تغييرات:98/01/25
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر