چهارشنبه 29 خرداد 1398 - 15 شوال 1440 - 19 ژوئن 2019
صفحه اصلي/خانواده

۴ قلوهای کالپوشی حمایت می‌شوند

مديرکل امور اجتماعي استانداري سمنان:

۴ قلوهاي کالپوشي حمايت مي‌شوند

ميامي - مديرکل دفتر امور اجتماعي استانداري سمنان گفت: حمايت از چهار قلوهاي کالپوشي بسته به نوع نياز خانواده اعم از پوشک، شيرخشک و ساير هزينه‌هاي مورد نياز در دستور کار استانداري است.

امير بينايي در حاشيه عيادت از چهار قلوهاي کالپوشي در بيمارستان بهار شاهرود، در گفتگو با خبرنگار مهر ابراز کرد: خانواده اين نوزادان با هزينه‌هاي پيش از زايمان شامل سونوگرافي و پزشک و … مورد حمايت قرار گرفته اند و پس از به دنيا آمدن نيز حمايت‌هاي مالي براي تهيه اقلامي مانند پوشک از سوي دولت صورت خواهد گرفت.

وي با بيان اينکه خوشبختانه حال اين چهار قلوها و مادرشان مساعد است، افزود: دولت در راستاي تأمين شيرخشک اين نوزادان نيز حمايت‌هاي مالي را از خانواده آن‌ها صورت خواهد داد.

مديرکل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري سمنان، گفت: از رئيس دانشگاه علوم پزشکي شاهرود خواسته شده تا گزارشي در خصوص وضعيت خانوادگي و مالي چهار قلوهاي کالپوشي تهيه شود که در صورت نياز به کمک‌هاي بيشتر قطعاً اين امر صورت خواهد گرفت.

نوزادان تازه متولد شده در بيمارستان بهار شاهرود حضور دارند.

اين چهار قلوها از ساکنان روستاي باغچه در منطقه کالپوش بوده و تولد اين نوزادان در روزهاي سخت رانش زمين و کولاک شديد در منطقه کالپوش، موجي از خوشحالي و اميدواري را در ميان مردم اين منطقه ايجاد کرد.

حال عمومي اين نوزادان و مادرشان مساعد است.

تعداد بازديد:41 آخرين تغييرات:98/01/25
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر