چهارشنبه 29 خرداد 1398 - 15 شوال 1440 - 19 ژوئن 2019
صفحه اصلي/كودك و نوجوان

ملاقات با غول بدجنس مهربان در نمایشگاه کتاب

ملاقات با غول بدجنس مهربان در نمايشگاه کتاب

«ماجراهاي غول بدجنس مهربان» مجموعه‌اي به قلم فاطمه سرمشقي است که درباره‌ موضوعاتي مانند حسادت، خشم، دروغگويي و....با کودکان سخن مي‌گويد و براي نخستين بار در نمايشگاه کتاب تهران عرضه مي‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، «پنگوئن شکلاتي تو دل برو»، «حلزوني با موهاي بلند»، «نامه به پاندا» و «ناز کردن بچه غول» عناوين اين مجموعه‌اند که با تصويرگري آرزو قلي‌زاده به دست مخاطبان بالاي ۷ سال رسيده است. اين مجموعه که به تازگي منتشر شده است داستان‌هايي مرتبط با چالش‌هاي کودکان در فضاي خانوادگي و مدرسه را روايت مي‌کند. قهرمان اين کتاب‌ها با احساسات مختلفي روبرو مي‌شود و طي ماجراهايي ياد مي‌گيرد چطور با رفتار و تصميم غلط خود روبرو شده و راه حلي براي مشکش پيدا کند.

در کتاب «حلزوني با موهاي بلند» آمده است: «غوغول را اولين بار در حياط مدرسه ديدم. همان روزي که مينو نقاشي حلزونش را کشيد و خانم معلم آنقدر از نقاشي‌اش خوشش آمد که آن را به ديوار شد به نظر من که نقاشي‌اش اصلاً شبيه حلزون نبود. چه کسي تا به حال ديده حلزون موهايش را ببافد و روي سرش تاج بگذارد؟ زنگ تفريح که خورد از جايم تکان نخوردم. کلاس که خالي شد، نقاشي مينو را کندم و نقاشي خودم را به ديوار زدم.»

براين اساس هرکدام از اين کتاب‌ها هويتي مستقل دارند و به قيمت ۱۵ هزار تومان عرضه شده‌اند.

گفتني است کاغذ اين مجموعه از جنگل‌هاي صنعتي پايدار تهيه شده است.

تعداد بازديد:44 آخرين تغييرات:98/01/25
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر