چهارشنبه 29 خرداد 1398 - 15 شوال 1440 - 19 ژوئن 2019
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

برنامه صدور رمز یکبار مصرف در بانک سرمایه بروزرسانی شد

به منظور افزايش امنيت حساب کاربران؛

برنامه صدور رمز يکبار مصرف در بانک سرمايه بروزرساني شد

به منظور تکميل زنجيره خدمات بانکي و افزايش امنيت حساب کاربران، امکان صدور رمز دوم يکبار مصرف کارت‌هاي بانک سرمايه از طريق «برنامک رمزساز بانک سرمايه» فراهم شد.

به گزارش بازرگاني خبرگزاري مهر و به نقل از بانک سرمايه، به منظور افزايش امنيت حساب کاربران، امکان صدور رمز دوم يکبار مصرف کارت‌هاي بانک سرمايه از طريق «برنامک رمزساز بانک سرمايه» فراهم شد.

برنامک رمزساز قابليت نصب بر روي گوشي‌هاي داراي سيستم عامل اندرويد و IOS را دارد و مشتريان ارجمند مي‌توانند با مراجعه حضوري به يکي از شعب بانک سرمايه درخواست خود را مبني بر فعال سازي اپليکيشن صدور رمز يکبار مصرف ارائه دهند و سپس با دانلود اين برنامک و فعالسازي آن مطابق با راهنماي فعالسازي، حسب نياز و ضرورت رمز دوم يکبار مصرف دريافت کنيد.

اين گزارش مي‌افزايد برنامک رمزساز سرمايه پيش از اين براي توليد رمز پوياي ورود به اينترنت بانک فعال و عملياتي شده بود و در بروزرساني اخير اين برنامه، امکان استفاده از آن به صورت همزمان جهت توليد «رمز پوياي ورود به اينترنت بانک» و «رمز دوم پوياي کارت‌هاي سرمايه» با اضافه شدن منوي مجزا فراهم شده است.

هم‌وطنان عزيز مي‌توانند جهت دانلود نرم افزار مطابق با سيستم عامل موبايل خود و اطلاع از نحوه فعال سازي آن به وب سايت بانک سرمايه به نشاني www.sbank.ir در صفحه اصلي، بخش «برنامک رمزساز بانک سرمايه» اقدام کنند و يا به يکي از شعب بانک سرمايه در سراسر کشور مراجعه فرمايند.

تعداد بازديد:36 آخرين تغييرات:98/01/26
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر