پنج شنبه 30 خرداد 1398 - 16 شوال 1440 - 20 ژوئن 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

استقلال باید تکلیف باقری را مشخص کند/ بهترین تنبیه جریمه مالی است

در گفتگو با مهر مطرح شد:

استقلال بايد تکليف باقري را مشخص کند/ بهترين تنبيه جريمه مالي است

پيشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال در اين روزهاي حساس به همه داشته‌هايش نياز دارد و لذا بايد تکليف فرشيد باقري را روشن کنند.

پيمان صاحب جمعي در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بازي استقلال و سپاهان ديداري فينال گونه در هفته‌هاي پاياني ليگ برتر بود و به عنوان يک استقلالي خوشحالم از اين که اين بازي به سود آبي پوشان به اتمام رسيد.

وي افزود: برگ برنده اصلي استقلال در اين بازي تلاش بازيکنان تا ثانيه‌هاي پاياني بود. اين خصيصه همه تيم‌هايي است که براي قهرماني تلاش مي‌کنند. گرفتن سه امتياز در آن بازي سخت مقابل سپاهان در اصفهان کار ساده‌اي نبود و تنها از عهده تيم بزرگي مثل استقلال بر مي‌آمد.

پيشکسوت آبي پوشان گفت: با توجه به اين که بازي‌هاي باقي مانده استقلال در مقايسه با ديگر مدعيان قهرماني سبک تر است، آنها نبايد از قهرماني نا اميد باشند. احتمال اين که ديگر تيم‌ها امتياز از دست بدهند وجود دارد.

صاحب جمعي با اشاره به ادامه محروميت فرشيد باقري بيان داشت: حتماً باقري مرتکب اشتباهي شده که باشگاه نسبت به جريمه او اقدام کرده است. اما بهترين جريمه براي بازيکنان فوتبال جرايم مالي است. در اين برهه از زمان که استقلال در رقابتي تنگاتنگ در ليگ برتر و آسيا به همه داشته‌هايش نياز دارد، بهتر است تکليف اين بازيکن هم مشخص شود تا او هرچه زودتر به تمرينات بازگردد. اضافه شدن باقري به تمرينات غير از اين که ظرفيت‌هاي تيم را تکميل مي‌کند، باعث ايجاد همدلي هرچه بيشتر در تيم خواهد شد.

تعداد بازديد:41 آخرين تغييرات:98/01/26
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر