چهارشنبه 29 خرداد 1398 - 15 شوال 1440 - 19 ژوئن 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

روند داوری بازی مقابل پتروشیمی امروز عادلانه تر بود

سرمربي تيم بسکتبال پالايش نفت آبادان:

روند داوري بازي مقابل پتروشيمي امروز عادلانه تر بود

ماهشهر - سرمربي تيم بسکتبال پالايش نفت آبادان گفت: روند داوري بازي مقابل پتروشيمي، امروز عادلانه تر بود و خوب مديريت شد.

به گزارش خبرنگار مهر، هماد سامري عصر امروز پس از برد تيمش مقابل پتروشيمي بندر امام در جمع خبرنگاران افزود: بازي امروز مقابل پتروشيمي همچون بازي ديروز به لحاظ فني بسيار خوب و از سطح بالايي برخوردار بود.

وي اظهار کرد: وقتي داوري که بايد تجربه لازم را داشته باشد؛ آن‌هم براي بازي در سطح ليگ برتر که بتواند بازي را خوب مديريت کند، نباشد بازي مثل ديدار ديروز مقابل پتروشيمي شکل مناسبي نخواهد داشت.

سرمربي تيم بسکتبال پالايش نفت آبادان تصريح کرد: روند بازي امروز کم اعتراض بود و تنها به بازي پرداخته شد و مشکل خاصي نبود، شايد اگر قضاوت بازي ديروز هم مثل امروز عادلانه تر بود و مديريت خوبي داشت اکنون نتيجه دو هيچ به نفع ما بود که براي ما کاري بسيار بزرگي است اما به هر حال توانستيم سريع برگرديم.

سامري يادآور شد: ما روزهاي پنجشنبه و جمعه هفته جاري در آبادان دو بازي سخت داريم که اميدواريم بتوانيم خوب مديريت کنيم و نتيجه بگيريم.

وي، درباره شانس فيناليست شدن تيمش گفت: به طور قطع تمام بازي‌ها سخت خواهد بود، دو بازي در آبادان بسيار سخت است و در حال حاضر بردمان يک به يک است، تنها حسن بازي امروز اين بود که توانستيم برگرديم و دو هيچ از حريف عقب نمانيم، اميدوارم در دو بازي که در آبادان داريم براي برد تمام تلاشمان را خواهيم کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، در دومين ديدار از مرحله نيمه نهايي رقابت‌هاي ليگ برتر بسکتبال کشور عصر امروز تيم‌هاي پالايش نفت آبادان و پتروشيمي بندر امام در محل سالن انديشه ماهشهر به ديدار يکديگر رفتند که اين بازي در پايان با نتيجه درخشان ۶۸ بر ۵۸ به سود نفتي‌ها به پايان رسيد.

تيم بسکتبال پالايش نفت آبادان توانست در کوارترهاي اول، سوم و چهارم با نتايج ۱۴ بر ۱۰، ۲۱ بر ۱۵ و ۲۰ بر ۱۹ از حريف قدرتمندش پتروشيمي بندر امام پيشي بگيرد و برتر ميدان باشد، کوارتر دوم تنها فرصتي بود که تيم پتروشيمي نتوانست ۱۴ بر ۱۳ نتيجه را به نام خود ثبت کند.

تعداد بازديد:60 آخرين تغييرات:98/01/26
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر