شنبه 29 تير 1398 - 17 ذي القعده 1440 - 20 ژولاي 2019
صفحه اصلي/دين و انديشه

ویژه برنامه‌های موسسه موعود عصر در آستانه جشن بزرگ نیمه شعبان

در يک نشست خبري تشريح شد؛

ويژه برنامه‌هاي موسسه موعود عصر در آستانه جشن بزرگ نيمه شعبان

اسماعيل شفيعي سروستاني در يک نشست خبري ويژه برنامه‌هاي موسسه موعود عصر در آستانه جشن بزرگ نيمه شعبان را تشريح کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست خبري مؤسسه فرهنگي موعود عصر در آستانه جشن بزرگ نيمه شعبان صبح امروز دوشنبه ۲۶ فروردين ماه در محل اين مؤسسه برگزار شد.

اسماعيل شفيعي سروستاني، مدير مسئول مؤسسه موعود عصر در اين نشست با تبريک و تهنيت به مناسبت اين ايام و آرزوي ظهور موفور السرور آن يگانه دوران و نجات همه مستضعفان و مؤمنان از ابتلائات سخت آخرالزماني اظهار کرد: امسال مؤسسه فرهنگي هنري موعود عصر، در ايام برگزاري جشن ميلاد حضرت صاحب الزمان (عج) و دهه مهدويت ويژه برنامه‌هايي را در دستور کار دارد. يکي از اين برنامه‌ها انتشار ويژه نامه بهارانه ماهنامه موعود در يکصد صفحه با موضوع آخرالزمان و راه رهايي از فتنه‌ها و ابتلائات است.

وي افزود: از ديگر اقدامات، ترجمه و انتشار کتاب ارزشمند «خيرالبريه و الطاف الالهيه» در موضوع امامت و ولايت است. همچنين برگزاري مراسم جشن و نشست علمي فرهنگي در روز پنجشنبه ۲۹ فروردين ماه در سالن سوره حوزه هنري با موضوع محوري «مرابطه مومنانه منتظران» از ديگر فعاليت‌ها خواهد بود. اعزام سخنران و حضور در مجامع فرهنگي به مناسبت اين دهه فرخنده در نقاط مختلف را نيز در دستور کار داريم.

سردبير ماهنامه موعود ادامه داد: رونمايي از هشتمين جلد از مجموعه گران‌سنگ «تاريخ فرهنگي قبيلة لعنت» از ديگر فعاليت‌هاي مؤسسه موعود عصر در دهه مهدويت خواهد بود. اين اثر، آخرين جلد از اين مجموعه است که با عنوان «ايلوميناتي، سيزده خاندان تاجدار، سيزده خط خونين» چاپ و و منتشر مي‌گردد. همچنين تدارک قريب به ۱۵۰ عنوان کتاب و ۱۳۰ بسته لوح فشرده و نشريات موعود در حوزه مطالعات مهدوي و فرهنگي، براي عموم علاقه‌مندان نشر فرهنگ مهدوي با تخفيف ويژه را در نظر گرفته‌ايم.

اسماعيل شفيعي سروستاني سپس عنوان کرد: موعود در حالي بيست و چهارمين سال از فعاليت علمي و فرهنگي خود را پشت سر مي‌گذارد که انتشار ۲۴ سال ماهنامه موعود و انتشار ۵ سال «الصراط» به زبان عربي را به طور مستمر در کارنامه خود دارد. توليد و انتشار قريب به ۱۳۰ عنوان لوح فشرده، انتشار ۸ جلد دايره المعارف موعود آخرالزمان، برگزاري ۱۴ سال نشست فرهنگي مهدوي به طور پيوسته در پايان هر ماه، با عنوان «سلسله نشست‌هاي ماهانه فرهنگ مهدوي»، راه‌اندازي سايت‌هاي مهدوي و فرهنگي موعود به زبان‌هاي فارسي، عربي و انگليسي، انتشار ۱۷ عنوان کتاب به زبان عربي در موضوع و محتواي دشمن‌شناسي و مطالعات فرهنگي، اعزام سخنران در مجامع دانشگاهي و فرهنگي سراسر کشور، تأسيس کتابخانه تخصصي جهت مطالعات مهدوي و مطالعات فرهنگي و … نيز از ديگر فعاليت‌هاي مؤسسه در اين سال‌ها بوده است.

وي افزود: اخيراً مجموعه ۲۲ سال نشريه موعود با قابليت‌هاي مختلف در قالب يک بسته لوح فشرده تهيه و توزيع شده است. به جز اين، سايت‌هاي موعود با دارا بودن بيش از ۳۰ هزار مقاله، کتاب، فيلم و طرح در مباحث مهدوي و شناخت فرهنگي با آدرس www.mouood.org همواره در خدمت پژوهشگران و علاقه‌مندان است. سايت فروشگاهي موعود نيز با آدرس www.yaranshop.ir همه آثار موعود را در کم‌ترين زمان ممکن براي علاقه‌مندان ارسال مي‌دارد.

اسماعيل شفيعي سروستاني در پايان گفت: کانال‌هاي موعود و تاريخ فردا در پيام‌رسان‌هاي داخلي اعم از سروش، ايتا و گپ نيز فعال هستند و علاقه مندان مي‌توانند اخبار و اطلاعات مربوط به فعاليت‌هاي مؤسسه را از طريق آنها دنبال نمايند.

تعداد بازديد:93 آخرين تغييرات:98/01/27
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر