دوشنبه 28 مرداد 1398 - 17 ذي الحجه 1440 - 19 آگوست 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

شرایط تیم ملی والیبال ایده‌آل است/ کار سختی مقابل کره‌جنوبی داریم

ملي‌پوش واليبال بانوان در گفتگو با مهر:

شرايط تيم ملي واليبال ايده‌آل است/ کار سختي مقابل کره‌جنوبي داريم

شبنم عليخاني درباره وضعيت آماده‌سازي تيم ملي واليبال براي حضور در مسابقات جام ملت‌هاي آسيا گفت: اردوها به طور منظم و با شرايط ايده‌آل در حال برگزاري است.

به گزارش خبرنگار مهر، تيم ملي واليبال بانوان مردادماه سال جاري بايد در رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا شرکت کند. ملي‌پوشان در گروه يک با تيم‌هاي کره جنوبي (ميزبان) و سنگاپور همگروه هستند. تيم ملي با هدايت جواد مهرگان نخستين مرحله از اردوهاي خود را از اواخر سال گذشته آغاز کرد.

ملي پوش واليبال بانوان در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره اردوهاي تيم ملي در راستاي آماده سازي براي حضور در مسابقات جام ملت‌هاي آسياي گفت: خدا را شکر اردوهاي منظمي در حال برگزاري است و با شرايط ايده آل و خوب پيش مي‌رود. اردوها مجدداً زير نظر مهرگان در حال برگزاري است و خيلي خوب است که بار ديگر از وجود او بهره مي بريم.

شبنم عليخاني در پاسخ به اين سوال که آيا از ابتداي اردوهاي به دليل مصدوميت حضور نداشته است؟ گفت: خير، در همه اردوها حضور داشته‌ام و آسيب ديدگي ندارم. مهم‌ترين مسابقه پيش رو جام ملت‌هاي آسيا است که با تيم‌هاي کره جنوبي و سنگاپور همگروه هستيم. کار سختي مقابل کره داريم چرا که از تيم‌هاي سطح اول است. اميدوارم با برگزاري ديدارهاي تدارکاتي خوب موفق شويم.

وي افزود: فدراسيون به دنبال برگزاري ديدار تدارکاتي است و بايد ديد کدام بازي قطعي مي‌شود. بازي با ژاپن احتمالش زياد است و اگر اين اتفاق رخ دهد براي تيم ملي خيلي خوب است چون ژاپن جز تيم‌هاي برتر آسيا است و سبک بازي تيم‌هاي شرق آُيا را دارد.

عليخاني در پاسخ به اين سوال که آينده مسابقات ليگ را چطور مي‌بيند؟ گفت: نمي‌خواهم راجع به مسابقات ليگ صحبت کنم تمام تمرکزم بر روي تيم ملي است. اميدوارم اتفاقات گذشته رخ ندهد.

تعداد بازديد:101 آخرين تغييرات:98/01/31
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر