جمعه 16 خرداد 1399 - 13 شوال 1441 - 5 ژوئن 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

منتظر بسته تشویقی بودیم اما شرکت توسعه سورپرایزمان کرد!

دبيرکل فدراسيون شنا در گفتگو با مهر:

منتظر بسته تشويقي بوديم اما شرکت توسعه سورپرايزمان کرد!

فريد فتاحيان درباره تعطيلي استخر آزادي گفت: پس از کسب مدال واترپلو بعد از ۴۴ منتظر بسته تشويقي بوديم اما سوپرايز شديم.

دبيرکل فدراسيون شنا در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرين وضعيت استخر آزادي گفت: در آخرين جلسه‌اي که با حضور داورزني برگزار شد قرار بر اين شد تا ظرف يکي دو روز آينده به هر دو فدراسيون فرصت داده شود و داورزني در صحبت‌هاي خود تاکيد کرد که آزادي، خانه شناگران است. ظاهراً فدراسيون نجات غريق اعلام کرده تا شرکت توسعه، استخر ديگري در اختيار آنها قرار دهد. اين موضوع در حال پيگيري است و بايد ببينيم چه پيش خواهد آمد.

فريد فتاحيان در پاسخ به اين سوال که تا چند روز آينده تيم ملي شنا بايد براي مسابقات کسب سهميه المپيک عازم شود براي فرصت از دست رفته چه خواهيد کرد، گفت: زمان را از دست داده ايم. ضربه بزرگي به تيم ملي شنا وارد شد. سوم ارديبهشت ماه ملي پوشان بايد عازم مسابقات کسب سهميه شوند و از ۱۷ فروردين استخر آزادي تعطيل شد تا تمرين شناگران به طور نامنظم برگزار شود. به دليل اينکه از قبل براي حضور در مسابقات کسب سهميه اعلام آمادگي کرده بوديم نمي‌توانيم اعزام را لغو کنيم.

وي در ادامه تاکيد کرد: برنامه تمريني شناگران به اين صورت است که در سالن ۹ دي تمرينات را برگزار مي‌کنيم و برخي از شناگران بايد روزي ۶۰ کيلومتر را طي کنند تا به محل تمرين برسند.

فتاحيان افزود: رسالت فدراسيون شنا کار قهرماني و استعداديابي است در حالي که رسالت فدراسيون نجات غريق همگاني است. اميدوارم اين موضوع هر چه سريع‌تر ختم به خير شود.

او درباره بازديد صالحي اميري از فدراسيون شنا نيز گفت: رئيس کميته ملي المپيک هميشه به فدراسيون شنا لطف داشته است و هر بار که به او مراجعه کرده ايم با روي گشاده پذيرا بوده و هر کمکي که از دستش برآمده انجام داده است. سلطاني فر و داورزني نيز همين گونه اما پس از کسب مدال واترپلو در بازهاي آسيايي پس از ۴۴ سال منتظر بسته تشويقي بوديم که از طرف شرکت‌هاي توسعه با چنين سوپرايزي (تعطيلي استخر) مواجه شديم.

دبيرکل فدراسيون شنا در پايان گفت: شناگران بايد در روز حداقل حدود ۶ کيلومتر شنا کنند و اين فقط در استخر آزادي که يکي از استانداردترين استخرهاي کشور است ممکن بود اما متأسفانه چنين اتفاقي رخ داد و اميدوارم با درايت مسئولان به نتيجه برسيم. در اين ميان تنها شناگران متضرر شدند.

تعداد بازديد:256 آخرين تغييرات:98/02/02
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر