جمعه 2 اسفند 1398 - 27 جمادي الثاني 1441 - 21 فوريه 2020
صفحه اصلي/كودك و نوجوان

جوانان در مناطق سیل زده کمک‌های مؤثری داشتند

تندگويان در جشنواره نشاط و اميد فصل همدلي جوانان:

جوانان در مناطق سيل زده کمک‌هاي مؤثري داشتند

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: اقدامات جوانان در هماهنگي و اعزام تيم‌هاي مشاوره و روانکاوي براي کمک به هموطنان آسيب ديده از سيل به خوبي انجام شد.

به گزارش خبرگزاري مهر، جشنواره نشاط و اميد فصل همدلي جوانان استان تهران، امروز با حضور معاونان وزارت ورزش و جوانان برگزار و طي آن، پنجمين محموله کمک به هموطنان سيل زده، ارسال شد.

اين جشنواره به همت اداره کل ورزش و جوانان در راستاي خدمت رساني به هموطنان سيل زده کشور و در قالب ستاد کمک‌هاي مردمي ورزش و جوانان استان تهران با حضور داورزني معاون توسعه ورزش قهرماني و حرفه‌اي و تندگويان معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، گل محمدي مديرکل ورزش و جوانان استان تهران، رؤساي ادارات ورزش و جوانان حوزه و شهرستان‌ها و رؤساي هيأت‌هاي ورزشي استان با همکاري هيأت کشتي استان تهران در سالن شهداي هفتم تير انجام شد و در جريان آن از ۱۸ جوان برتر استان نيز تجليل صورت گرفت.

در اين مراسم، محمد مهدي تندگويان معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: اقدامات جوانان در هماهنگي و اعزام تيم‌هاي مشاوره و روانکاوي براي کمک به هموطنان به خوبي انجام شد.

تندگويان گفت: در سيل اخير از بدو امدادرساني ۲۵۰۰ سازمان مردم نهاد جوان کشور مشارکت چشمگيري داشتند، نيازسنجي از تمام استان‌هاي درگير سيل انجام و سپس کمک‌ها از ساير استان‌ها گسيل شد، اين همدلي الگويي خوبي بود و جوانان هميشه در حوادث اين چنيني حضور مؤثري داشته اند.

معاون امور جوانان ادامه داد: در اين مدت نيز مشاوره روان کاري و پزشکي نيز توسط سازمان‌هاي مردم نهاد جوانان انجام شد. از اين به بعد هم تشکلهاي جوانان بايد فعال باشند، زيرا آسيب‌هاي سيل بسيار فراوان هستند و ممکن است يکي دو سال هم تبعات آن ادامه داشته باشد.

همچنين در جشنواره نشاط و اميد فصل همدلي جوانان ۱۸ نخبه ورزشي و استعداد برتر استان در محورهاي مختلف توسط تندگويان معاون امور جوانان، اعظم کريمي مديرکل برنامه ريزي و توسعه اجتماعي جوانان و گل محمدي مديرکل ورزش و جوانان استان تهران مورد تجليل قرار گرفتند.

تعداد بازديد:180 آخرين تغييرات:98/02/14
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر