سه شنبه 6 خرداد 1399 - 3 شوال 1441 - 26 مي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

به نتیجه دلخواه رسیدیم/بازی کردن در اصفهان سخت است

سرمربي ذوب‌آهن:

به نتيجه دلخواه رسيديم/بازي کردن در اصفهان سخت است

اصفهان – سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: به نتيجه دلخواه در بازي امروز رسيديم و توانستيم عملکرد خوبي مقابل فولاد خوزستان به نمايش بگذاريم.

به گزارش خبرنگار مهر، عليرضا منصوريان شامگاه شنبه، پس از پيروزي پرگل تيمش مقابل فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران رسانه‌هاي گروهي اظهار داشت: خوشحالم که بازيکنان جوان ما پله‌پله پيش رفته‌اند و در حال حاضر به بلوغ فکري خوبي رسيده‌اند. به نظرم بازي امروز نشان داد که تمرينات ما کم کم جواب داده و توانستيم با نتيجه دلخواه، بازي خود را مثل بازي الوصل به پايان برسانيم.

وي با بيان اينکه رودررويي با افشين قطبي براي من در بازي امروز قابل توجه بود، بيان داشت: افشين قطبي دوست خوب من است که در مسير مربيگري کمک‌هاي زيادي به من کرده و تفکرات مرا تغيير داد؛ به نظرم بازي کردن در اصفهان وقتي يک تيم سرحال باشد، دشوار است.

سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن با اشاره به حضور دروازه‌بان تيمش افزود: امروز اگرچه صادقي درون دروازه بود اما گلر تيم ملي اميد به خاطر يک اتفاق درون دروازه قرار گرفت که توانست رضايت ما را جلب کند. بايد از مربي دروازه‌بان و بدنساز خود در اين زمينه تشکر کنيم.

وي اضافه کرد: خوشبختانه امروز نتيجه دلخواه خود را گرفتيم و خوشحالم که توانستيم در اين نتيجه به پيروزي برسيم تا به آينده اميدوارتر باشيم.

تعداد بازديد:181 آخرين تغييرات:98/02/22
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر