جمعه 9 خرداد 1399 - 6 شوال 1441 - 29 مي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

شرایط مطلوبی برای برگزاری مسابقه پارس جم و پرسپولیس فراهم می‌شود

ظرفيت ورزشگاه ۱۲ هزار نفر است؛

شرايط مطلوبي براي برگزاري مسابقه پارس جم و پرسپوليس فراهم مي‌شود

بوشهر - رئيس هيئت فوتبال استان بوشهر با اشاره به اينکه ورزشگاه تختي جم ظرفيت حضور ۱۲ هزار تماشاگر را دارد، گفت: شرايط مطلوبي براي برگزاري مسابقه پارس جم و پرسپوليس فراهم مي‌شود.

محمد نجفي در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به مسابقه روز پنجشنبه تيم‌هاي پارس جنوبي جم و پرسپوليس تهران اظهار داشت: انتظار مي‌رود هم‌استاني‌هايمان همچون گذشته حمايت لازم را از تيم پارس جنوبي جم داشته باشند و شاهد موفقيت اين تيم در آخرين مسابقه ليگ برتر امسال باشيم.

وي از برگزاري نشست هماهنگي براي برگزاري هرچه بهتر اين مسابقه بيان کرد: فردا نيز نشستي در شهرستان جم برگزار مي‌شود تا شاهد برگزاري اين مسابقه با بهترين کيفيت باشيم و مسائلي همچون وضعيت امنيتي و بليط‌فروشي اين مسابقه مورد بررسي قرار مي‌گيرد.

رئيس هيئت فوتبال استان بوشهر از هواداران فوتبال استان بوشهر خواست تا آرامش و همدلي را در مسابقه روز پنجشنبه تيم‌هاي پارس جنوبي جم و پرسپوليس تهران به خوبي به نمايش بگذارند و نماينده استان بوشهر در اين مسابقه را حمايت کنند.

وي با اشاره به اينکه ورزشگاه جم داراي ظرفيت ۱۲ هزار نفر است، تصريح کرد: از تماشاگران پرشور هم استاني درخواست داريم با توجه به پيام‌هايي که در روز برگزاري مسابقه از وضعيت ورزشگاه ارسال مي‌شود از مراجعه بيش از ظرفيت به ورزشگاه خود داري کنند.

نجفي از کنترل ورود افراد و وسايل به ورزشگاه به صورت ويژه خبر داد و بيان کرد: با توجه به اهميت بازي و پخش ملي و … از تماشاگران درخواست داريم در زمينه شعارها و بنرها و… همه مسائل را رعايت کنند.

وي با بيان اينکه مي‌خواهيم ميزبان شايسته‌اي براي اين مسابقه مهم و حساس باشيم، خاطرنشان کرد: هواداران پرسپوليس هم براي حضور در کنار بازيکنان و هتل محل اقامت اين تيم پرهيز کنند تا شاهد رعايت کامل نظم باشيم.

رئيس هيئت فوتبال استان بوشهر از تلاش و برنامه‌ريزي براي حضور مقامات ارشد فوتبال و ورزش کشور در ديدار پاياني ليگ برتر خبر داد و گفت: شهرستان جم براي برگزاري باشکوه جشن قهرماني آماده مي‌شود.

وي با بيان اينکه ديدار روز پنجشنبه ويترين توانايي‌هاي فوتبال بوشهر است، افزود: بايد تلاش کنيم که اين مسابقه هم جذابيت لازم را براي همه کشور داشته باشد و همچنين شايستگي فوتبال بوشهر را نشان دهيم.

تعداد بازديد:277 آخرين تغييرات:98/02/23
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر