پنج شنبه 8 اسفند 1398 - 3 رجب 1441 - 27 فوريه 2020
صفحه اصلي/كودك و نوجوان

انتشار «گربه چرا عقب رفت؟» برای کودکان در آینده نزدیک

در گفت‌وگو با مهر مطرح شد

انتشار «گربه چرا عقب رفت؟» براي کودکان در آينده نزديک

سيداحمد ميرزاده شاعر و پژوهشگر ادبيات کودک و نوجوان مجموعه شعر «گربه چرا عقب رفت» را براي کودکان زير چاپ دارد؛ اين اثر توسط انتشارات سوره مهر روانه بازار کتاب مي‌شود.

ميرزاده با اعلام اين خبر درباره کتاب تازه‌اش به خبرنگار مهر گفت: اين مجموعه شامل ۱۲ قطعه شعر کودک است که در قالب يک کتاب ۲۴ صفحه‌اي توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب خواهد شد.

اين شاعر و پژوهشگر حوزه ادبيات کودک و نوجوان افزود: شعرهاي اين مجموعه در قالب چهارپاره سروده شده و مضامين شعرها هم عموماً اجتماعي است.

وي با بيان اينکه شعرهاي اين مجموعه داراي مضامين متنوع هستند، افزود: محتوا و مضمون‌هايي چون «دوستي»، «رابطه با همسالان»، «ارتباط با اعضاي خانواده و پدر و مادر»، رابطه با طبيعت و محيط زندگي» و… برخي از مضاميني است که اين اشعار به آنها اشاره دارند.

سيداحمد ميرزاده شاعر و نويسنده خراساني متولد ۱۳۵۴ است که تاکنون کتاب‌هاي شعري چون «وقتي شنيدم آن خبر را»، «دختر بهار»، «ميموني که تماشاي دعوا را دوست داشت» و آثار داستاني چون «خانه فانوسي»، «خيابان بهار» و «ببرها هنوز نعره مي‌کشند» از او منتشر شده است. ميرزاده هم‌اکنون کتاب‌هاي «روباه و سه دختر» (شعر کودک) و «در هفت آينه» (پژوهش درباره شعر کودک) را زير چاپ دارد.

تعداد بازديد:290 آخرين تغييرات:98/02/25
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر