شنبه 16 فروردين 1399 - 10 شعبان 1441 - 4 آپريل 2020
صفحه اصلي/قرآن


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

با کمک ایران در پاکستان نمایشگاه قرآن راه اندازی خواهد شد

سفير پاکستان در گفتگو با مهر:

با کمک ايران در پاکستان نمايشگاه قرآن راه اندازي خواهد شد

رفعت مسعود، سفير پاکستان در ايران با اشاره به تجربيات ايران در زمينه هاي نمايشگاهي، از راه اندازي نمايشگاه قرآن در پاکستان با کمک ايران خبر داد.

رفعت مسعود، سفير پاکستان در ايران در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اينکه پاکستان به عنوان مهمان ويژه بيست و هفتمين نمايشگاه بين المللي قرآن انتخاب شده است، گفت: حضور در بيست و هفتمين نمايشگاه بين المللي قرآن جمهوري اسلامي ايران يکي از افتخارات است. از اينکه توانستيم به خوبي در اين برنامه حاضر شويم خرسنديم. از آنجايي که پاکستان به عنوان مهمان ويژه در نمايشگاه بيست و هفتمين انتخاب شده است از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و سازمان فرهنگ و ارتباطات جمهوري اسلامي ايران تشکر مي‌کنم.

سفير پاکستان در ايران با تأکيد بر اينکه تجربيات ايران در برپايي نمايشگاه بسيار زياد است، افزود: از آنجايي که همکاري خوبي بين کشورهاي پاکستان و جمهوري اسلامي ايران انجام شده است تعامل خوبي بر اساس تجربه‌هاي قرآني و نمايشگاهي شکل خواهيم داد.

وي افزود: بايد به همين صورت نمايش فعاليت‌هاي قرآني را با کمک جمهوري اسلامي ايران به پاکستان منتقل کنيم. برنامه‌هاي ديني و مذهبي زيادي در ايران انجام مي‌شود که بايد مورد استفاده قرار بگيرد و به زودي با کمک ايران در کشور پاکستان شاهد برپايي نمايشگاهي با موضوع قرآن خواهيم بود.

سفير پاکستان تصريح کرد: دين و قرآن بايد يک راه و مشعل براي ما باشد و بايد با عمل احکام اسلام و آموزه‌هاي قرآن يک الگو و مشعل حتي براي مخالفان اسلام باشيم. اگر در مسير قرآن و اسلام گام برداريم، قادر خواهيم بود که همه مشکلات و چالش‌ها را حل کنيم.

رفعت مسعود در ادامه گفت: کشور پاکستان يک کشور اسلامي است و براي مردم اهميت قرآن و سنت و اسلام بسيار زياد است. براي بانوان و کودکان و همه مردم ادارات و برنامه‌هاي آکادميک در طول سال برنامه‌هاي قرآني در پاکستان اجرا مي‌شود.

تعداد بازديد:258 آخرين تغييرات:98/02/25
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر