سه شنبه 6 خرداد 1399 - 3 شوال 1441 - 26 مي 2020
صفحه اصلي/اجتماعي(جوانان، خانواده، بانوان و...)

شب گذشته در ۵ نقطه اقدام به سرقت کرده‌ایم

اعتراف عجيب متهمان بعد از دستگيري:

شب گذشته در ۵ نقطه اقدام به سرقت کرده‌ايم

رئيس کلانتري ۱۰۵ سنايي از دستگيري ۲ سارق زورگير با ۳۰ فقره سرقت خبر داد و گفت: متمهان اعتراف کردند: شب گذشته در ۵ نقطه اقدام به سرقت کرده ايم.

به گزارش خبرگزاري مهر، سرهنگ داريوش امرايي در تشريح اين خبر اظهار کرد: با تماس تلفني تعدادي از شهروندان مبني بر اينکه ۲ موتورسوار، در محدوده کلانتري گوشي همراهشان را با تهديد سلاح سرد قاپيده و متواري شده اند، پرونده‌اي در اين خصوص تشکيل و با توجه به حساسيت موضوع طرح شناسايي و دستگيري سارقان در دستور کار تيم عمليات کلانتري قرار گرفت.

اين مقام انتظامي با بيان اينکه مال باختگان پس از مراجعه به کلانتري مشخصات يکساني را از سارقان گوشي‌يشان در اختيار مأموران قرار مي‌دادند، تصريح کرد: در پايش هاي اطلاعاتي مشخص شد که سرقت‌ها توسط راکب و سرنشين يک دستگاه موتورسيکلت انجام شده است.

کلانتر محله سنايي ابراز داشت: تحقيقات پليسي ادامه تا اينکه مأموران موفق شدند در ساعت ۱۰ شب بيست و سوم ارديبهشت ماه جاري سارقان را در حالي که در محدوده پل کريم خان خيابان حافظ در حال پرسه زني بودند، مشاهده کنند.

سرهنگ امرايي با اشاره به اينکه مأموران به سرعت براي دستگيري متهمان وارد عمل شدند، افزود: هر ۲ سارق به محض مشاهده گشت کلانتري از محل متواري و پس از مدتي تعقيب و گريز، موتورسيکلت متهمان متوقف و هر ۲ سارق دستگير شدند.

اين مقام انتظامي با بيان اين که در تحقيقات اوليه پليسي مشخص شد متهمان سابقه دار مي‌باشند، ادامه داد: در بازجويي انجام شده متهمان اظهار داشتند: شب گذشته در ۵ نقطه اقدام به سرقت کرديم که موفق به سرقت ۲ فقره گوشي شديم.

رئيس کلانتري ۱۰۵ سنايي خاطر نشان کرد: متهمان پس از تکميل پرونده به دادسراي ناحيه ۳۴ معرفي شدند و تحقيقات در خصوص جزئيات پرونده ادامه دارد.

تعداد بازديد:208 آخرين تغييرات:98/02/25
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر