یکشنبه 3 شهريور 1398 - 23 ذي الحجه 1440 - 25 آگوست 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

پرسپولیس با هوش و بدون ترس قهرمان می‌شود

در گفتگو با مهر عنوان شد:

پرسپوليس با هوش و بدون ترس قهرمان مي‌شود

پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پرسپوليس با هوش و بدون ترس مي تواند جام قهرماني را بالاي سر بگيرد.

بهنام ابوالقاسم پور در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص بازي پاياني پرسپوليس مقابل پارس جنوبي جم گفت: فينال واقعي پرسپوليس از راه رسيد. اين ديدار حکم قهرماني دوباره برانکو ايوانکوويچ با پرسپوليس را امضا مي‌کند. پرسپوليس لايق رسيدن به اين مقام است چون بهتر از ساير تيم‌هاي حال حاضر ليگ برتر بازي کرد.

پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس در ادامه راجع به اينکه سرخپوشان با کسب حتي يک امتياز به قهرماني مي‌رسد تصريح کرد: پرسپوليس نبايد بترسد و در عين ل با هوش بازي کن تا بتواند نتيجه گرفته و جشن قهرماني اش را برگزار کند. اين تيم با توجه به عدم نتيجه گيري در هفته‌هاي اخير کمي استرسش ارد اما پارس جنوبي در حدي نيست که بخواهد سد قهرماني پرسپوليس شود.

وي در خصوص عملکرد سرخپوشان در هجدهمين دوره ليگ برتر نيز اظهار نظر کرد و گفت: بازي‌هاي فشرده براي تيم‌هايي که در ليگ قهرمانان آسيا حضور داشتند کار را سخت کرد. رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا نيز به فشردگي تقويم بازي‌ها اضافه کرد. در مجموع پرسپوليس از لحاظ فني خوب ظاهر شد. اگر اين تيم در هفته‌هاي پاياني ليگ برتر دچار افت روحي نمي‌شد قطعا خيلي زودتر قهرماني اش را جشن مي‌گرفت.

تعداد بازديد:121 آخرين تغييرات:98/02/26
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر