سه شنبه 6 خرداد 1399 - 3 شوال 1441 - 26 مي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

آخرین وضعیت مذاکرات فدراسیون فوتبال ایران با ویلموتس

تاج خبر داد

آخرين وضعيت مذاکرات فدراسيون فوتبال ايران با ويلموتس

رييس فدراسيون فوتبال آخرين وضعيت انتخاب سرمربي تيم ملي ايران را تشريح کرد و گفت: اختلافات کوچکي با مارک ويلموتس داريم ولي دوشنبه توافق نهايي انجام مي شود.

به گزارس خبرنگار مهر، مهدي تاج درباره آخرين وضعيت انتخاب سرمربي تيم ملي ايران گفت: در اين خصوص دنبال اين بوديم از رنکينگ خودمان در آسيا دفاع کنيم. از سوي ديگر دنبال مربي اي بوديم که در تيم ملي جوانگرايي ايجاد کنيم.

وي افزود: دنبال سرمربي جوان بين ۵۰ تا ۵۵ سال بوديم که در نهايت بين چند گزينه به ويلموتس رسيديم. ويلموتس در بلژيک رنکينگ ۵۱ جهان را با جايگاه دوم جهان تحويل داد و نسل طلايي را بر جاي گذاشت.

رئيس فدراسيون فوتبال تاکيد کرد: ما با ويلموتس مذاکره کرديم. آمدن ويلموتس قطعي است. يکسري اختلافات خيلي کوچک وجود دارد که دوشنبه حل مي‌شود.

تاج در خصوص نظر ويلموتس درباره ايران تصريح کرد: وي چند بار به من گفت تصورم از ايران نبود و به وجد آمده بود. او ساختمان پک را ديد و گفت در بلژيک مشابه اين را کم داريم.

رئيس فدراسيون فوتبال افزود: بنظرم ويلموتس امکانات ما را که ديد احساس کرد کمبودي نيست و برايش قابل قبول بود. همين‌ها باعث شد رغبتش براي آمدن به تيم کشورمان بيشتر شود.

تاج درباره مدت زمان قرارداد ويلموتس گفت: ويلموتس تا پايان جام جهاني قطر قرارداد خواهد داشت. زمان کي روش دستياران عمدتاً خارجي بود. الان ويلموتس فقط دو دستيار مي‌آورد و ساير اعضاي کادر فني ايراني هستند. با بعضي از اين عزيزان در حال مذاکره هستيم و به توافقاتي رسيديم.

وي اظهار کرد: مهمتر از همه اينکه ويلموتس فدراسيون محور است. زمان کي روش تيم ملي کي روش مور شده بود به اين علت که بعضي‌ها وظايفشان را خوب انجام ندادند. الان همه چيز در قرارداد ويلموتس ديده شده و حتي مصاحبه‌هايش هم کنترل شده است! بازي‌هاي تدارکاتي هم با نظر ما است و اگر پيشنهادي از سر مربي باشد مذاکره و عقد قرارداد با فدراسيون است. تيم‌هاي پايه هم کاملاً زير نظر ويلموتس است. يکي از دلايل ويلموتس هم همين است و در قرارداد آورده ايم.

تعداد بازديد:248 آخرين تغييرات:98/02/28
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر