دوشنبه 16 تير 1399 - 14 ذي القعده 1441 - 6 ژولاي 2020
صفحه اصلي/قرآن

آغاز ثبت نام دور جدید طرح ملی تلاوت

آغاز ثبت نام دور جديد طرح ملي تلاوت

ثبت نام دور جديد طرح ملي تلاوت براي دختران و پسران به صورت همزمان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، نام‌نويسي دوره جديد طرح ملي تلاوت از طريق سايت اين طرح آغاز شده و تا ۲۰ خردادماه ادامه دارد.

نام‌نويسي دور جديد طرح تا روز ۲۰ خردادماه ادامه دارد و دوره‌ها از تيرماه آغاز مي‌شود. همچنين ۱۷ مؤسسه در ۱۳ استان به عنوان مؤسسات متولي نام‌نويسي درنظر گرفته شده‌اند تا دوره جديد طرح در مؤسسات مذکور ساماندهي شود.

امسال براي اولين‌بار اين طرح ويژه دختران هم اجرا مي‌شود و علاقه مندان در رده سني ۱۰ تا ۱۵ سال مي‌توانند در دوره‌هاي ما شرکت کنند. همچنين دوره‌هاي طرح براي پسران هم در رده سني ۸ تا ۱۴ سال برگزار مي‌شود.

ثبت‌نام براي عموم علاقه‌مندان در سراسر کشور از طريق سايت طرح ملي تلاوت به نشاني www.melitelavat.ir فراهم شده و عزيزاني که دسترسي به سايت ندارند مي‌توانند با مراجعه حضوري به مؤسسات منتخب جهت ثبت‌نام اقدام کنند.

امسال براي اولين‌بار دوره پيش‌نياز به طرح اضافه شده و متقاضيان بايد ابتدا در اين دوره شرکت‌کنند و پس از موفقيت در آزمون ورودي به دوره‌هاي اصلي طرح ملحق شوند.

شرکت‌کنندگان ابتدا در دوره‌اي دوماهه که تابستان برگزار مي‌شوند شرکت‌مي‌کنند و منتخبان اين دوره دوماهه به عنوان نخبگان و استعدادهاي برتر راهي دوره اصلي که ۶ ساله است، مي‌شوند. همچنين با روش جديد ديگر دوره‌هاي ملکوت و ابرار برگزار نخواهد شد.

شرکت‌کنندگان در سه دوره دو ساله حضور مي‌يابند و پس از گذراندن هر دوره دوساله و در صورت موفقيت در آزمون‌ها وارد دوره بعد مي‌شوند.

تعداد بازديد:335 آخرين تغييرات:98/02/28
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر