دوشنبه 16 تير 1399 - 14 ذي القعده 1441 - 6 ژولاي 2020
صفحه اصلي/اخبار فناوري

حمایت از پایان نامه های فناورانه در حوزه آب و خشکسالی

ستاد فناوريهاي آب و خشکسالي اعلام کرد؛

حمايت از پايان نامه هاي فناورانه در حوزه آب و خشکسالي

ستاد توسعه فناوري‌هاي آب، خشکسالي، فرسايش و محيط زيست معاونت علمي از پايان‌نامه‌ها و رساله‌هاي فناورانه که منجر به ايجاد کسب و کار در حوزه وظايف توسعه فناوري اين ستاد مي‌شود حمايت مي کند.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، ستاد توسعه فناوري‌هاي آب، خشکسالي، فرسايش و محيط زيست معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري با همکاري وزارت علوم، تحقيقات و فناوري به منظور دستيابي و ارتقا بهره‌وري از آب و خاک، حل بحران‌هاي زيست محيطي کشور و ايجاد اشتغال مناسب در راستاي معيشت پايدار جامعه، از پايان‌نامه‌ها و رساله‌هاي فناورانه که منجر به ايجاد کسب و کار در حوزه وظايف توسعه فناوري در اين ستاد مي‌شود حمايت مي‌کند.

به اين منظور فراخوان اول در بهمن ماه سال گذشته اعلام شد که پس از ثبت نام بيش از يکصد مورد عنوان رساله و پايان‌نامه و برگزاري جلسات داوري، تعدادي از پايان نامه‌ها که حائز شرايط مورد نظر ستاد بودند مشخص و در اسفند ماه سال گذشته از طريق وبگاه وزارت علوم اطلاع رساني شد.

پس از آن در ارديبهشت ماه جاري جلسه‌اي در محل معاونت علمي با حضور اعضاي ستاد توسعه فناوري‌هاي آب، خشکسالي، فرسايش و محيط‌زيست معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، اساتيد راهنما و دانشجويان پايان نامه‌هاي منتخب برگزار و مبلغ حمايتي و انتظارات ستاد از آنها تعيين شد.

اين ستاد اميدوار است با اجراي اين طرح حمايت از دستاورد پايان‌نامه-رساله‌هاي حمايت شده منجر به توليد محصول و خودکفايي کشور شود.

تعداد بازديد:261 آخرين تغييرات:98/02/28
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر