دوشنبه 16 تير 1399 - 14 ذي القعده 1441 - 6 ژولاي 2020
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 










 


 




 








خروجي RSS

انتخابات تضمین دوام جمهوری اسلامی ایران است

استاندار سيستان و بلوچستان:

انتخابات تضمين دوام جمهوري اسلامي ايران است

زاهدان- استاندار سيستان و بلوچستان گفت: از آنجايي که انتخابات تضمين دوام جمهوري اسلامي ايران است اميدواريم بتوانيم بستر انتخاباتي سالم، رقابتي و بدون تخلف را فراهم کنيم.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از روابط عمومي استانداري سيستان و بلوچستان، احمدعلي موهبتي در نخستين نشست ستاد انتخابات استان اظهار داشت: انتخابات اعتبار و ناموس وزارت کشور است و ما بايد تمام قد از ناموس خود صيانت کنيم.

وي افزود: تمامي دستگاه‌هاي اجرايي بايد با تمامي امکانات اداري آماده برگزاري انتخابات سالم در سيستان و بلوچستان باشند.

استاندار سيستان و بلوچستان تقويت زيرساخت‌ها از قبيل فيبر نوري، ارتباطات، مسائل نظارتي و حمايتي مرتبط با برگزاري انتخابات را امري ضروري دانست و گفت: در حوزه امنيت بايد پيشگيري‌هاي لازم صورت گيرد و ارتباط مستمر و متناسب با حوزه فعاليت فرمانداري‌ها و بخشداري‌ها برقرار باشد و اعضاي ستاد به صورت لحظه‌اي پاسخگوي فرمانداران و بخشداران باشند.

وي اظهار داشت: همه نامزدهاي در انتخابات براي ما يکسان هستند و هر کس توانست نظر و آرا مردم را جلب کند براي ما محترم و ارزشمند است زيرا بر اين باوريم که در انتخابات اراده مردم بايد عملي شود.

موهبتي افزود: فرمانداران بايد سعي کنند در مکاتبات براي نامزدهاي انتخابات بحران و مشکلي ايجاد نشود و اشراف اطلاعاتي کامل در امور داشته باشند.

وي بيان کرد: انتخابات بايد با معيار تأييد شوراي نگهبان پيش رود و در برگزاري سالم آن دقت کافي انجام شود.

تعداد بازديد:245 آخرين تغييرات:98/03/02
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر