سه شنبه 19 آذر 1398 - 13 ربيع الثاني 1441 - 10 دسامبر 2019
صفحه اصلي/اخبار فناوري


 
 


 


 


 
خروجي RSS

جشنواره «نانو و رسانه» برگزار می شود

جشنواره «نانو و رسانه» برگزار مي شود

جشنواره «نانو و رسانه» در حوزه فناوري نانو با هدف انتخاب و معرفي برترين آثار رسانه‌اي سال ۱۳۹۷ برگزار مي شود.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از ستاد ويژه توسعه فناوري نانو، اين ستاد با هدف انتخاب و معرفي برترين آثار رسانه‌اي سال ۱۳۹۷ در حوزه فناوري نانو جشنواره «نانو و رسانه» را برگزار مي‌کند.

علاقمندان به شرکت در اين جشنواره مي‌توانند آثار خود را ضمن رعايت شرايط عمومي و اختصاصي از تاريخ ۴ خردادماه الي ۲۵ خردادماه ۱۳۹۸ به دبيرخانه جشنواره «نانو و رسانه» ارسال کنند.

اين جشنواره در ۲ بخش کلي رسانه‌هاي «عمومي» و رسانه‌هاي «تخصصي صنعت» و مطابق با دسته بندي ذيل برگزار مي‌شود.

رسانه‌هاي عمومي

آثار مرتبط با فناوري نانو در اين بخش مي‌بايست در رسانه‌هاي عمومي کشور شامل صدا و سيما، مطبوعات (روزنامه‌ها و مجلات کثيرالانتشار) و خبرگزاري‌ها و پايگاه‌هاي خبري تحليلي مطابق با جدول زير منتشر شده باشد.

رسانه‌هاي تخصصي صنعت

منظور از رسانه‌هاي تخصصي صنعت، مجموعه رسانه‌هاي ديداري و شنيداري، پايگاه‌ها و سايت‌هاي اينترنتي، کانال‌ها و شبکه‌هاي اجتماعي و مجموعه‌هاي توليد و انتشار محتوايي است که بطور مشخص بر صنعتي خاص متمرکز بوده و به انتشار مطالب تخصصي اعم از معرفي محصول، شرکت، فعاليت صنعتي، اختراع و… در حوزه آن صنعت مي‌پردازند. لذا در اين بخش آثاري که در رسانه‌هايي با اين تعريف منتشر شده باشند پذيرفته مي‌شوند.

شرايط عمومي براي شرکت در جشنواره «نانو و رسانه»

آثار ارسالي در هر دو بخش رسانه‌هاي عمومي و تخصصي صنعت بايد درباره مسائل، موضوعات و رويدادهاي مرتبط با فناوري نانو باشد.

آثاري در جشنواره پذيرفته مي‌شود که در فاصله زماني اول فروردين ماه سال ۱۳۹۷ تا آخر اسفندماه سال ۱۳۹۷ از طريق يکي از رسانه‌هاي کشور اعم از رسانه‌هاي عمومي يا تخصصي منتشرشده باشد.

هر شرکت‌کننده مي‌تواند ۵ اثر را به دبيرخانه جشنواره ارسال کند.

محدوديتي براي شرکت در چند بخش (قالب‌هاي آثار) توسط خبرنگاران وجود ندارد و خبرنگاران مي‌توانند به طور همزمان آثار خود را در چند بخش به رقابت بگذارند.

تعداد بازديد:173 آخرين تغييرات:98/03/04
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر