یکشنبه 15 تير 1399 - 13 ذي القعده 1441 - 5 ژولاي 2020
صفحه اصلي/اخبار فناوري

سامسونگ گوشی لوله شدنی می سازد

تبديل نمايشگر به نمايشگر سينمايي؛

سامسونگ گوشي لوله شدني مي سازد

در حالي که توجه بسياري از کاربران معطوف به توليد گوشي داراي نمايشگر تاشو توسط شرکت سامسونگ است، اين شرکت در حال برنامه ريزي براي توليد گوشي لوله شدني است.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از تک رادار، بر اساس اختراع جديدي که سامسونگ به ثبت رسانده، اين شرکت قصد توليد وسيله جديدي را دارد که نمايشگر آن به صورت عمودي لوله مي شود و امکان بازشدن و بسته شدن بر روي بدنه گوشي وجود دارد.

سامسونگ اين اختراع را در ۲۸ نوامبر سال ۲۰۱۸ به ثبت رسانده و به تازگي اطلاعات مربوط به آن در اينترنت منتشر شده است. بر اساس اختراع ثبت شده نمايشگر اين گوشي غلتان بوده و در پايين گوشي به دور خود لوله مي شود.

در بخشي از گواهي ثبت اختراع سامسونگ در اين زمينه آمده است: نمايشگر انعطاف پذير روي يک نوار لغزنده قرار گرفته که حداقل بخشي از آن قابل ديدن است و مساحت نمايشگر را مي توان با توجه به طول نوار بيشتر کرد يا آن را در داخل غلاف داخلي آن جمع کرد.

با توجه به اطلاعات موجود ابعاد نمايشگر گوشي لوله شدني سامسونگ بايد ۲۱ به ۹ باشد که آن را هر چه بيشتر به يک نمايشگر سينمايي مبدل مي کند. سامسونگ فعلاً در مورد اين خبر واکنشي نشان نداده است.

تعداد بازديد:230 آخرين تغييرات:98/03/22
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر