یکشنبه 11 خرداد 1399 - 8 شوال 1441 - 31 مي 2020
صفحه اصلي/قرآن

برگزیدگان پانزدهمین مسابقات قرآن دارالقرآن شهیدعلیزاده تجلیل شدند

برگزيدگان پانزدهمين مسابقات قرآن دارالقرآن شهيدعليزاده تجليل شدند

برترين هاي پانزدهمين دوره مسابقات قرآن کريم دارالقرآن شهيد عليزاده در دو رشته قرائت تقليدي و ترتيل معرفي و تجليل شدند.

به گزارش خبرگزاري مهر، پانزدهمين دوره مسابقات قرآن کريم دارالقرآن شهيد عليزاده در دو رشته قرائت تقليدي و ترتيل همراه، همزمان با برگزاري مرحله نهايي مسابقات «فراز برتر از ديد کارشناسان» برگزار شد.

با پايان يافتن اين دوره از مسابقات که طي روزهاي چهارشنبه، هشتم خردادماه، (ترتيل و قرائت تقليدي) و پنج‌شنبه، نهم خردادماه (فينال مسابقات کشوري فراز برتر از ديد کارشناسان) برگزار شد، به نفرات برتر جوايز نفيسي اهدا شد.

در مسابقات فراز برتر حدود يکصد اثر طي فروردين و ارديبهشت‌ماه به دبيرخانه مسابقات ارسال شد و نفرات راه‌يافته به مرحله پاياني از ديد کارشناسان و مخاطبان مشخص شدند. نفرات راه يافته به مرحله پاياني از ديد کارشناسان به صورت حضوري به تلاوت پرداختند و در پايان نيز يونس شاهمرادي به عنوان قاري منتخب فراز برتر سال ۹۸ از ديد کارشناسان انتخاب شد.

يونس شاهمرادي، محمدرضا طاهري، اميرحسين باقري، علي‌اصغر شيرزاد و محمدرضا حاتمي (به صورت مشترک)، علي واحدي، اميرحسين جاويد، اميرحسين ابراهيمي و مهديار گودرزي (به صورت مشترک) به ترتيب رتبه‌هاي اول تا هشتم اين بخش را به خود اختصاص دادند.

همچنين، در مراسم اختتاميه اين مسابقات نيز محمدحسن موحدي، قاري ممتاز قرآن کريم، به تلاوت آياتي چند از کلام‌الله مجيد پرداخت که با استقبال فراوان حضار در مراسم نيز روبه‌رو شد.

يادآور مي‌شود، نفرات راه‌يافته به مرحله پاياني مسابقات فراز برتر از ديد مخاطبان نيز مشخص شده‌اند که مرحله پاياني اين بخش از مسابقات نيز طي تيرماه سال جاري به صورت غيرحضوري در کانال دارالقرآن شهيد عليزاده و با انتخاب مردمي برگزار خواهد شد.

دانيال صبري از استان البرز، عليرضا هواسي از استان البرز، عليرضا فرقاني از استان تهران، نورالمهدي دوستي از استان ايلام، عليرضا چگيني از استان مرکزي، سپهر شيرنژاد از استان ايلام، عليرضا سعيدي از استان البرز، مقداد منصوري از استان ايلام، محمدحسين کاوياني از استان مازندران و احمد عبياوي از استان خوزستان نفرات راه‌يافته به فينال اين بخش هستند.

تعداد بازديد:255 آخرين تغييرات:98/03/22
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر