چهارشنبه 22 مرداد 1399 - 22 ذي الحجه 1441 - 12 آگوست 2020
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

کلنگ ساخت کمپ گردشگری روستای «درک» کنارک به زمین زده شد

با حضور معاون رئيس جمهور؛

کلنگ ساخت کمپ گردشگري روستاي «درک» کنارک به زمين زده شد

کنارک - کلنگ مجتمع گردشگري «درک» بخش «زرآباد» شهرستان کنارک با حضور معاون رئيس جمهوري و رئيس سازمان ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري کشور و جمعي از مسئولان محلي به زمين زده شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر امروز با حضور علي اصغر مونسان معاون رئيس جمهوري و رئيس سازمان ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري کشور، استاندار سيستان و بلوچستان، نماينده مردم چابهار در مجلس شوراي اسلامي و و جمعي از مسئولين محلي کلنگ ساخت کمپ گردشگري روستاي «درک» بخش «زرآباد» شهرستان کنارک به زمين زده شد.

بنابر اين گزارش، زيربناي فاز نخست کمپ گردشگري روستاي «درک» بخش «زرآباد» ۱۰ هزار متر مربع است و با اعتباري بالغ بر ۵ ميليارد و ۴۰۰ ميليون تومان ساخته مي شود.

گفتني است، مساحت کل اين طرح گردشگري ۱۷ هزار و ۵۲۰ متر است که سوئيت هاي به سبک سنتي، سالن‌ها و رستوران‌ها، فضاي سبز، بازي‌هاي کودکانه، کمپ دريايي و گردشگري از جمله امکانات آن است.

معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کشور در حاشيه اين مراسم در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: روستاي «درک» بخش «زرآباد» در کنار آب‌هاي نيلگون سواحل مکران از زيباترين و منحصر به فردترين منطقه هاي گردشگري کشور است.

علي اصغر مونسان ادامه داد: با قول مساعدي که سرمايه گذار اين طرح داده فاز نخست آن در عيد نوروز سال آينده به بهره برداري مي‌رسد.

وي با اشاره به اينکه برنامه ريزي خواهيم کرد که گردشگري استان سيستان و بلوچستان ارتقا پيدا کند، تصريح کرد: سيستان و بلوچستان يکي از استان هاي پر پتانسيل گردشگري و صنايع دستي کشور است.

تعداد بازديد:360 آخرين تغييرات:98/03/22
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر