سه شنبه 6 خرداد 1399 - 3 شوال 1441 - 26 مي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

مرا بکشید اما به بازیکنانم احترام بگذارید/ قهرمان جهان را بردیم

ايگور کولاکوويچ:

مرا بکشيد اما به بازيکنانم احترام بگذاريد/ قهرمان جهان را برديم

سرمربي تيم ملي واليبال ايران پس از پيروزي تيمش برابر لهستان به انتقاداتي که از ترکيب اين تيم صورت گرفته بود گفت: مي‌توانيد مرا بکشيد اما به بازيکنانم احترام بگذاريد چون قهرمان جهان را بردند.

به گزارش خبرنگار مهر، ايگور کولاکوويچ پس از پيروزي ارزشمند تيم ملي ايران برابر لهستان گفت: ابتدا از همکار خوبم (سرمربي تيم ملي لهستان) تشکر مي کنم که بعد از يک جنگ تمام عيار شاهد يک واليبال زيبا بوديم. به دليل يک سري از تصميات نادرست داوري مقداري عصباني شدم. با توجه به حضور جو سالن و تماشاگران موفق شديم واليبال زيبا را در مقابل قهرمان جهان به نمايش بگذاريم و مستحق اين پيروزي بوديم.

وي تاکيد کرد: ابتداي بازي در دريافت و توپ هاي برگشتي خوب عمل نکرديم اما با توجه به عملکرد آناليزورها توانستيم به بازي برگرديم. باز هم براي تيم قهرمان جهان احترام زيادي قائل هستم و آنها کيفيت بسيار بالايي دارند. خوشحاليم از اين پيروزي.

سرمربي تيم ملي گفت: چرا ابتدا بجاي تبريک پيروزي ها درباره ترکيب اصلي مي پرسيد. ما پيروز شده ايم چرا انتقاد درباره استفاده از ترکيب اصلي داريد؟ ۱۱ بازيکن را در اين بازي استفاده کردم نمي دانم شما چه درخواستي داريد؟

وي گفت: مي خواهم يک سري مسائل را به شما بگويم. به نظر من امشب تماشاگران برنده اصلي رقابت بودند، آنها از پيروزي ايران لذت بردند. شما مي توانستيد سوال درباره نحوه مربيگري من درباره برد امشب جويا شويد. من هفت بازي را پيروزي شدم و با اين پيروزي ها اميدواري براي حضور در فينال شيکاگو وجود دارد. نحوه تمرينات آنها به قدري سخت است که هر روز تحت فشار و رنج هستند و شما بايد کاملاً به اين موضوع احترام بگذاريد و به اين بيانديشيد که چقدر بازيکنان تلاش و اذيت مي شوند چرا که آنها ايران و مردم را دوست دارند.

کولاکوويچ ادامه داد: چون هيچکس مانند مردم ايران نمي جنگد، شما مي توانيد مرا بکشيد، خواهش مي کنم مرا بکشيد من براي اين موضوع اماده ام اما حق اين بازيکنان را بيش تر در نظر بگيريد چرا که انها قهرمانان واقعي ايران هستند.

سرمربي تيم ملي واليبال ايران خاطرنشان کرد: همه از پيروزي ايران خوشحال هستند کسي درباره تعداد بازيکناني که بازي مي کنند سوالي ندارد. نمي خواهم مدام تکرار کنم که تا به امروز راه را با موفقيت طي کرده ايم آن هم در مقابل تيم هاي بزرگ. حتي آنها تيم قهرمان جهان بودند. بايد به بازيکنان احترام بگذاريم به رنج و فشاري که در تمرينات دارند.

تعداد بازديد:189 آخرين تغييرات:98/03/26
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر