سه شنبه 23 مهر 1398 - 16 صفر 1441 - 15 اكتبر 2019
صفحه اصلي/قرآن

آغاز طرح تابستانی «انس با قرآن کریم ۱۴۵۳» در رسانه ملی

آغاز طرح تابستاني «انس با قرآن کريم ۱۴۵۳» در رسانه ملي

همزمان با فرارسيدن فصل تابستان، ويژه برنامه تلويزيوني «انس با قرآن کريم ۱۴۵۳» در شبکه هاي مختلف راديو و تلويزيون کليد خورد.

به گزارش خبرگزاري مهر، طرح‌هاي بزرگ قرآني رسانه ملي که با محوريت حفظ قرآن کريم طي سال‌هاي گذشته و با همت شبکه قرآن و معارف سيما برگزار گرديده است، سيزدهمين اين طرح‌ها با عنوان «انس با قرآن کريم ۱۴۵۳» به روي آنتن اين شبکه و ديگر شبکه‌هاي راديويي و تلويزيوني مي‌رود.

بر اين اساس، اين برنامه روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۸ تا ۱۹ در ۲ بخش آقايان و بانوان با اجراي احمد شفازاده و الهام غفاري و همچنين کارشناسي محمد مهدي بحرالعلوم در بخش برادران و ماندگارمهر و مسلمي در بخش خواهران به روي آنتن شبکه قرآن و معارف سيما خواهد رفت.

طرح درس روزانه حفظ سوره‌هاي جزء سي قرآن کريم، مسابقه روزانه با محوريت آيات جزء سي، آموزش مفاهيم و تجويد قرائت توسط اساتيد بهشتي و موسوي بلده و نيز وله هاي مرتبط با اين انس با قرآن کريم از بخش‌هاي درنظر گرفته شده براي «۱۴۵۳» مي‌باشد.

«انس با قرآن کريم ۱۴۵۳» با تهيه کنندگي اميد ولي زاده کاري از شبکه قرآن و معارف سيما است که براي فصل تابستان براي مخاطبان تلويزيون در نظر گرفته شده است.

يادآور مي‌شود، شبکه‌هاي مختلف صدا و سيما از جمله: راديو قرآن و شبکه‌هاي يک، دو، سه، چهار، پنج، آموزش، مستند، کودک، افق و … از جمله همراهان شبکه قرآن و معارف سيما در اين طرح تابستاني مي‌باشند.

تعداد بازديد:108 آخرين تغييرات:98/04/11
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر