سه شنبه 23 مهر 1398 - 16 صفر 1441 - 15 اكتبر 2019
صفحه اصلي/اجتماعي(جوانان، خانواده، بانوان و...)

آغاز دوره‌های آموزشی مرتبط با جذب گردشگران چینی از اول مرداد

زاهد شفيعي به مهر خبر داد

آغاز دوره‌هاي آموزشي مرتبط با جذب گردشگران چيني از اول مرداد

مديرکل دفتر آموزش و مطالعات گردشگري گفت: دوره‌هاي آموزشي مرتبط با موضوع جذب گردشگران چيني که در دستور کار سازمان ميراث فرهنگي قرار گرفته، از اول مرداد ماه آغاز مي‌شود.

زاهد شفيعي، مديرکل دفتر آموزش و مطالعات گردشگري به خبرنگار مهر گفت: با توجه به اينکه استراتژي جديد سازمان نفوذ به بازارهاي نوظهور گردشگري است، اداره کل آموزش و مطالعات گردشگري دوره هاي آموزشي را براي فعالان گردشگري در دستور کار قرار داده است. دوره هاي آموزشي آشنايي با روحيات و خلقيات گردشگران چيني، الگوهاي مسافرت گردشگران چيني، نرخ‌دهي ونحوه تعامل مالي با شرکت‌هاي تورفرست چيني، اشتراکات وارتباطات تمدني و روابط چين و ايران در طول تاريخ، "رويدادها و نمايشگاه‌هاي مهم گردشگري چين ونحوه شرکت در آنها و نحوه تعامل با آژانس‌داران وراهنمايان چيني برخي از سرفصل‌هاي اين بسته آموزشي تخصصي هستند.

مديرکل دفتر آموزش و مطالعات گردشگري گفت: مؤسسات زيادي براي ورود به موضوع آموزش اعلام آمادگي نکرده‌اند چون مؤسسه‌هاي آموزشي کمي را داريم که در حوزه چين فعال باشند و بتوانند يکي از سر فصل‌هاي آموزشي تعيين شده را به عهده بگيرند.

وي ادامه داد: موسساتي که در زمينه آموزش شايسته هستند و در حوزه چين هم شهرت و تجربه دارند برنامه خودشان را ارائه کمي کنند چون ما در اين حوزه با فقر استاد رو به رو هستيم اکنون حدود ۵ تقاضا داشته‌ايم ولي در حال حاضر با يک مجموعه کار مي‌کنيم. مؤسسات ديگر هم مي‌توانند در اين حوزه وارد شوند ما محدوديتي قائل نمي‌شويم.

شفيعي بيان کرد: اين دوره هاي آموزشي از اول مرداد ماه آغاز مي شود و افرادي که مي خواهند در حوزه گردشگري و بازار چين فعال باشند مي توانند در اين دوره ها شرکت کنند.

تعداد بازديد:105 آخرين تغييرات:98/04/16
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر