چهارشنبه 24 مهر 1398 - 17 صفر 1441 - 16 اكتبر 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

پرسپولیس باید به «دست فرمان» کالدرون عادت کند

در گفتگو با مهر عنوان شد؛

پرسپوليس بايد به «دست فرمان» کالدرون عادت کند

پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس گفت: گابريل کالدرون با فلسفه خاص خود قرار است پرسپوليس را هدايت کند و اين تيم بايد خودش را با ايده‌هايش هماهنگ کند.

مجتبي محرمي در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص حضور گابريل کالدرون در راس کادرفني اين تيم گفت: به هر حال برانکو ايوانکوويچ رفت و بعد از اينکه يحيي گل محمدي هم که بهترين گزينه داخلي بود انتخاب نشد بايد دنبال مربي خارجي مناسب مي‌رفتند.

پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس ادامه داد: کالدرون در قاره آسيا و تيم هاي عربي کار کرده است و خيلي خوب مي داند تيم هاي اين منطقه از چه سبکي استفاده مي کنند. کالدرون بايد در پرسپوليس کاري کند که اين تيم بتواند در ليگ قهرمانان موفق تر از سال هاي قبل شود.

وي در ادامه راجع به احتمال تغيير تاکتيکي پرسپوليس و همخواني بازيکنان قديمي اين تيم با افکار کالدرون تصريح کرد: بازيکن بايد هميشه خودش را با دست فرمان مربي جلو ببرد. سرمربي پرسپوليس قطعاً ديدگاه هاي تاکتيکي متفاوتي نسبت به برانکو ايوانکوويچ يا هر مربي ديگري دارد.

محرمي درباره نقاط ضعف پرسپوليس که نياز به جذب بازيکن دارد تاکيد کرد: از دور نمي توان گفت کدام پست ها را پرسپوليس بايد پوشش دهد. اين تيم چند هفته اي نياز به زمان دارد. الان ديگر فوتبال طوري شده که هر بازيکن بايد توانايي بازي کردن در چند پست را در سطح عالي داشته باشد. زماني که خودم در دهه شصت و هفتاد بازي مي کردم اکثراً در چند پست مختلف به ميدان رفتم. حالا که فوتبال مدرن تر از قبل شده است بازيکن بايد بهتر از گذشته بازي کند و توانايي داشته باشد.

کاپيتان اسبق پرسپوليس در پاسخ به سوال خبرنگار مهر که آيا مي توان قهرمان فصل گذشته ليگ برتر را در قامت يک مدعي دانست؟ اظهار داشت: بازيکنان اصلي پرسپوليس حفظ شده اند. اين نکته مهمي است که به درد تيم مي خورد تا به قهرماني برسد. کادرفني پرسپوليس بايد انتظارات هواداران را برآورده کنند. ضمن اينکه هوادار هم بايد به مربي جديد فرصت بدهد تا ايده هايش را پياده کند.

تعداد بازديد:91 آخرين تغييرات:98/04/16
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر