چهارشنبه 24 مهر 1398 - 17 صفر 1441 - 16 اكتبر 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

نفسمان در سالن بهبهان بالا نمی‌آمد/ دست ناظم الشریعه درد نکند

سرمربي تيم فوتسال مس:

نفسمان در سالن بهبهان بالا نمي‌آمد/ دست ناظم الشريعه درد نکند

سرمربي تيم فوتسال مس سونگون مي‌گويد اين تيم تا پيش از حضور در جام باشگاه‌هاي آسيا و جهان با قدرت کامل در ليگ برتر شرکت مي‌کند.

اسماعيل تقي پور در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برد تيم فوتسال مس سونگون در هفته اول ليگ برتر فوتسال مقابل اهورا بهبهان گفت: بازي در هفته اول شرايط خاص خودش را دارد. بازي در بهبهان مقابل تيم اهورا سخت است. بايد از تماشاگران اين تيم تشکر کنم که هم تيم خودشان و هم تيم ما را تشويق کردند.

وي افزود: هواي خوزستان به شدت گرم بود و باوجود اينکه کولرهاي سالن روشن بود، نفسمان بالا نمي آمد. به هر حال بازيکنان توانستند در اين مسابقه سربلند خارج شوند. هفته بعد هم با تيم ستارگان ورامين بازي داريم. آنها در بازي هفته اول با فرش آرا نشان دادند که دست و پا بسته نيستند.

سرمربي تيم فوتسال مس درباره اينکه اين تيم نشان داد عزمش را از الان براي صدرنشيني جزم کرده است، گفت: صدرنشيني برايمان مهم نيست و در اين وادي ها نيستيم. واقعيت اين است که براي جام باشگاه هاي آسيا و جام باشگاه هاي جهان خيز برداشته ايم. در ليگ برتر ايران هم تمام تلاشمان را مي کنيم و تا آخرين بازي به ليگ احترام مي گذاريم. اينطور نيست که بگوييم از ترس مصدوميت قبل از بازي هاي آسيايي، به بعضي از نفرات استراحت بدهيم.

تقي پور در پايان درباره اعلام ليست تيم ملي فوتسال و اينکه از تيم مس فقط سالار آقاپور دعوت شده است، تاکيد کرد: آقاي ناظم الشريعه قبلاً گفته بود تا بعد از بازي هاي جام باشگاه هاي آسيا از تيم مس بازيکنيبه تيم ملي دعوت نمي کند. دست ناظم الشريعه به خاطر اين تعامل درد نکند. دعوت آقاپور هم مشکلي ندارد چون در مسابقات زير ۲۰ سال آسيا درخشش خوبي داشت و بايد در تيم ملي محک بخورد.

تعداد بازديد:93 آخرين تغييرات:98/04/18
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر