سه شنبه 23 مهر 1398 - 16 صفر 1441 - 15 اكتبر 2019
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

آمریکایی‌ها هیچ استراتژی مقابل ملت ایران ندارند

سرلشکر سلامي:

آمريکايي‌ها هيچ استراتژي مقابل ملت ايران ندارند

مشهد-فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: آمريکايي‌ها هيچ استراتژي مقابل ملت ايران ندارند و قدرت منطقه‌اي آنها نيز کاهش يافته است.

به گزارش خبرنگار مهر، سرلشکر حسين سلامي امشب در افتتاحيه طرح ولايت بسيج دانشجويي کشور که در رواق شيخ حر عاملي حرم مطهر رضوي برگزار شد، اظهار کرد: امروز جوانان انقلابي پيشرفت کشور را با تکيه بر علم و دانش خود رقم زده اند و براي استقلال کشور تلاش مي‌کنند.

وي افزود: بزرگي يک کشور تنها به ثروت و وسعت جغرافيايي نيست بلکه بزرگي در عظمت قلب‌ها و ذهن‌ها بوده و موجب رشد و سربلندي در دنيا مي‌شود.

سلامي خاطرنشان کرد: تجربه نشان مي‌دهد پيشرفت‌هاي بشر در مقاطع مختلف بدون تکيه بر حکمت و دانش محقق نشده و در کشور ما نيز ريشه‌هاي اين پيشرفت جوانان هستند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي افزود: وقتي بشر دست به ساخت بمب هسته‌اي مي‌زند که پيشرفت بر مبناي حکمت و وحي نباشد و اين به معناي جهل مدرن در مسير پيشرفت است.

وي اظهار کرد: انقلاب اسلامي ايران براي رهايي انسان از جهل مدرن به پيروزي رسيد تا اخلاق و معنويت را ترويج کرده و براي مردم رفاه و امنيت را به ارمغان آورد.

سلامي تاکيد کرد: ما براي ايجاد امنيت در کشور مسير سختي را پشت سرگذاشتهايم زيرا از همان روزهاي پيروزي انقلاب دشمنان مي‌خواستند انقلاب را نابود کنند تا از تأثيرگذاري آن در دنيا جلوگيري کنند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: ما در روزهاي انقلاب از نظر ظاهري قدرت زيادي نداشتيم اما نکته مهم توکل بر خدا و اعتقاد به نصرت الهي بود و با تکيه بر همين مهم به پيروزي رسيديم و در جهان منطق جديدي را ايجاد کرديم.

وي تاکيد کرد: جنگ براي ما هنوز تمام نشده بلکه بايد گفت دفاع مقدس فرصتي براي توليد قدرت بود و توانستيم به همه چيز دست يابيم و بر توان خودمان تکيه کرديم.

سلامي اظهار کرد: اينکه دشمن با عصبانيت ما را تحريم اقتصادي مي‌کند به دليل دست‌يابي به سلاح نيست بلکه پيشرفت‌هاي علمي ايران در علوم مختلف از جمله هسته‌اي آنها را ناراحت کرده است.

فرمانده سپاه پاسداران اظهار کرد: از نظر تعاليم اسلامي و فتواي رهبر معظم انقلاب ساخت سلاح هسته‌اي جايز نيست زيرا براي انهدام بشر از آن استفاده مي‌شود. امروز عامل نااميد کردن دشمن جوانان کشور هستند و امريکايي‌ها نيز هيچ استراتژي مقابل ملت ايران ندارند و قدرت منطقه‌اي آنها نيز کاهش يافته است.

تعداد بازديد:93 آخرين تغييرات:98/04/18
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر