چهارشنبه 24 مهر 1398 - 17 صفر 1441 - 16 اكتبر 2019
صفحه اصلي/قرآن


 
 


 


 


 
خروجي RSS

خوشبختانه در زمینه چاپ صحف شریفه با مشکل مواجه نیستیم

خوشبختانه در زمينه چاپ صحف شريفه با مشکل مواجه نيستيم

ناصر بابامحمدي کارشناس و فعال قرآني در زمينه چاپ و نشر صحف شريفه گرفت: خوشبختانه در زمينه چاپ صحف شريفه خصوصاً قرآن کريم با مشکل مواجه نيستيم.

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر بابامحمدي کارشناس و فعال قرآني در زمينه چاپ و نشر صحف شريفه با اشاره به موانعي که در خصوص توزيع کاغذ ايجاد شده بود، گفت: خوشبختانه با تلاش هايي که انجام شد، مشکلات مربوط به اين حوزه برطرف و بسياري از چاپخانه ها و بخش هايي که نيازمند کاغذ بودند توانستند از طريق دريافت سهم دولتي و ساير راهکارهاي موجود، اين کمبود را برطرف کنند.

کارشناس و فعال قرآني در زمينه چاپ و انتشار آثار و محصولات فرهنگي و قرآني افزود: خوشبختانه در شرايط حاضر با کمبودي در زمينه چاپ صحف شريفه مواجه نيسيتيم و کنترل و نظارت شرايط نويد بخش رفع موانع و مشکلات در اين زمينه است.

وي با اشاره به استقبال مردم از خريد صحف شريفه و قرآن کريم در نمايشگاه بين المللي قرآن کريم، گفت: فراهم کردن صحف شريفه با قيمت مناسب براي مردم خصوصاً در فضاهايي مانند نمايشگاه بين المللي قرآن کريم نياز مخاطبان با هرسليقه و بودجه اي را برطرف خواهد کرد.

بابامحمدي در ادامه اظهار داشت: جديداً طرحي درخصوص جمع آوري و تبديل قرآن هاي فرسوده در راستاي جلوگيري از تبديل قرآن هاي فرسوده به موارد غير از قرآني و مبني بر تبديل صحف شريفه فرسوده به جلد قرآن هاي جديد مطرح شده است که گام مهمي در راستاي حفظ ارزش و شان صحف شريفه و قرآن کريم خواهد بود.

وي افزود: مراکز چاپ و نشر از نعمات بزرگ الهي به جهان اسلام است و نبايد به‌خاطر مسائل مادي از کيفيت نشر و چاپ زيبايي قرآن کاست.

وي گفت: يکي از مديران فرهنگي اندونزي بيان کرد که دو جلد قرآني که منزل دارم، چاپ جمهوري اسلامي است و اين مسائل براي همه ما فعالان قرآني يک فرصت و افتخار است که بايد هميشه اين افتخار و مدال خدمت صادقانه قرآن را با خود داشته باشيم.

تعداد بازديد:107 آخرين تغييرات:98/04/18
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر