چهارشنبه 29 آبان 1398 - 22 ربيع الاول 1441 - 20 نوامبر 2019
صفحه اصلي/كودك و نوجوان

مجموعه‌داستان «طبقه متروک» چاپ شد

توسط نشر قصه‌باران؛

مجموعه‌داستان «طبقه متروک» چاپ شد

مجموعه‌داستان «طبقه متروک» نوشته امير عربلو توسط نشر قصه‌باران منتشر و راهي بازار نشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مجموعه‌داستان «طبقه متروک» نوشته امير عربلو به‌تازگي توسط نشر قصه‌باران منتشر و راهي بازار نشر شده است.

«کلاغ ها و روباه حيله‌گر» براي کودکان، مجموعه‌داستان «يادداشت هاي يک ديوانه» و رمان «خلا» از آثاري هستند که اين داستان‌نويس پيش از مجموعه‌داستان موردنظر چاپ کرده است.

«طبقه متروک» ۶ داستان کوتاه را در بر مي‌گيرد که درباره آدم‌هايي هستند که خود را گناهکار مي‌دانند؛ گاهي به علت‌هاي معلوم و گاهي هم به دلايل نامعلوم. اين آدم‌ها دست به اعمال پليد مي‌زنند و بناست در خلال متن داستان‌ها، روانشناسي شخصيت و فلسفه رفتاري‌شان مورد بررسي قرار بگيرد.

عربلو آن‌طور که گفته تلاش کرده در داستان‌هاي «طبقه متروک» به مخاطب خود مجالي براي فکر درباره معناي اعمال و کردار آدم‌هايي بدهد که آگاهانه يا بدون آگاهي دچار سوءتفاهم‌هاي فاجعه‌آميز مي‌شوند.

شخصيت‌هاي داستان‌هاي اين کتاب، به‌خاطر يک اتفاق کوچک و بي‌اهميت، درگير اتفاقاتي مي‌شوند که موجب رقم‌خوردن سرنوشت‌هاي غم‌انگيز و تراژيک مي‌شوند. ندانستن يک موضوع، نگاه کردن به دريا، و علت‌هاي عجيب و غريب از جمله دلايلي هستند که باعث بروز فجايع داستان‌هاي اين کتاب مي‌شوند.

اين کتاب با ۷۹ صفحه و قيمت ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان منتشر شده است.

تعداد بازديد:152 آخرين تغييرات:98/04/22
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر