چهارشنبه 20 آذر 1398 - 14 ربيع الثاني 1441 - 11 دسامبر 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

با ۵۰ بازیکن جلسه داشتیم/ هواداران خبرها را از زبان خودم بشنوند

مصطفي دنيزلي:

با ۵۰ بازيکن جلسه داشتيم/ هواداران خبرها را از زبان خودم بشنوند

سرمربي تيم فوتبال تراکتور ضمن مطلوب دانستن شرايط اين تيم در اردوي ترکيه گفت: اشکان دژاگه به همراه چندبازيکن جديد به اردوي تيم اضافه مي شوند.

به گزارش خبرگزاري مهر، مصطفي دنيزلي در خصوص اردوي تيم فوتبال تراکتور در ترکيه گفت: پس از پشت سر گذاشتن تمرينات پرفشار تبريز، اردوي خود را در ارضروم آغاز کرديم که مي توانيم در اين اردو، برنامه هاي بدني و غذايي بازيکنان را نيز زير نظر بگيريم.

وي افزود: تمريناتمان در دو نوبت صبح و عصر برگزار مي شود و به دليل اينکه آسيب زيادي به چمن ورزشگاه بنيان ديزل وارد نشود، به ارضروم آمده ايم.

دنيزلي گفت: بازيکنان در تبريز نيز وضعيت خوبي داشتند و اکنون چند بازيکن را به علت حضور در اردوي تيم ملي در اختيار نداريم، اما به زودي چند بازيکن خارجي به جمع ما ملحق مي شوند و مي خواهيم همه چيز را در ارضروم تمام کرده و به تبريز برگرديم.

وي در خصوص آخرين وضعيت جذب بازيکنان جديد خاطرنشان کرد: در استانبول، با حدود ۵۰ بازيکن جلسه داشتيم تا به جمع بندي برسيم و از بين آنها، فقط سه بازيکن را انتخاب خواهيم کرد تا به جمع ما بپيوندند.

سرمربي تراکتور درباره شايعه اخراج چهار بازيکن از تيم گفت: امروز شنيدم که از تبريز خبر آمده که من چهار بازيکن را نمي خواهم از همين جا به هواداران اعلام مي کنم که طرفداران تا زماني که چيزي را مستقيماً از زبان من نشنيده اند، باور نکنند.

وي افزود: ما به تلاش خودمان ادامه مي دهيم و بازيکنان جديد نيز به جمع ما اضافه خواهند شد و ليگ را نيز با قدرت آغاز خواهيم کرد و هواداران نگران تيم نباشند.

دنيزلي گفت: با اشکان دژاگه صحبت کرده ام، او مشکلاتي دارد که به زودي حل خواهد شد و تا ۸، ۹ روز ديگر به جمع ما اضافه مي شود و خوشبختانه اکبر ايماني هم به اردو اضافه شده و مشکل ديگري نداريم.

وي خطاب به هواداران تاکيد کرد: طرفدارانمان آسوده خاطر باشند، چرا که ما خوب تلاش مي کنيم و خوب به تبريز برخواهيم گشت و ليگ را خوب شروع خواهيم کرد و در کنار يکديگر خوشحال خواهيم شد.

تعداد بازديد:131 آخرين تغييرات:98/04/22
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر