چهارشنبه 20 آذر 1398 - 14 ربيع الثاني 1441 - 11 دسامبر 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

چهار آزادکار ایران راهی فینال شدند

کشتي قهرماني جوانان آسيا - تايلند؛

چهار آزادکار ايران راهي فينال شدند

چهار نماينده کشورمان به ديدار فينال رقابت‌هاي پنج وزن نخست کشتي آزاد جوانان قهرماني آسيا در تايلند راه يافتند.

به گزارش خبرگزاري مهر، رقابت هاي کشتي آزاد جوانان قهرماني آسيا از صبح امروز (شنبه) و با برگزاري مسابقات پنج وزن نخست در شهر چونبوري تايلند آغاز شد که در پايان ديدارهاي مقدماتي، عليرضا اشکيور در وزن ۶۵ کيلوگرم، محمدصادق فيروزپور در وزن ۷۰ کيلوگرم، عبداله شيخ اعظمي در وزن ۷۹ کيلوگرم و عليرضا رکابي در وزن ۹۷ کيلوگرم با شکست رقباي خود به ديدار فينال راه يافتند.

نتايج نمايندگان کشورمان در اين مسابقات به شرح زير است:

در وزن ۵۷ کيلوگرم پوريا ترکمان در دور نخست با نتيجه ۴ بر ۲ مغلوب هيون سو چو از کره جنوبي شد و با توجه به شکست حريفش در مرحله نيمه نهايي، از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۶۵ کيلوگرم عليرضا اشکيور در دور اول با نتيجه ۱۱ بر صفر اين جونگ هوانگ از کره جنوبي را شکست داد وي در دور دوم با نتيجه ۴ بر ۲ و ضربه فني سوراويت سريناک از تايلند را مغلوب کرد و راهي مرحله نيمه نهايي شد. اشکيور در اين مرحله نيز مقابل تايکي تسوتسومي از ژاپن با نتيجه ۴ بر ۲ پيروز شد و به ديدار فينال راه يافت. وي در ديدار فينال به مصاف سيرباز تالگات از قزاقستان مي رود.

در وزن ۷۰ کيلوگرم محمدصادق فيروزپور در دور نخست جان ژائو از چين را با نتيجه ۱۰ بر صفر شکست داد وي در دور دوم با نتيجه ۳ بر صفر از سد آيومو سوزوکي از ژاپن گذشت و در مرحله نيمه نهايي نيز با نتيجه ۳ بر يک ويشيل کاليرامانا از هند را از پيش رو برداشت و راهي ديدار فينال شد. حريف فيروزپور در ديدار فينال سانگ هو هان از کره جنوبي است.

در وزن ۷۹ کيلوگرم عبداله شيخ اعظمي در دور اول با نتيجه ۱۰ بر صفر راتاناچوت جانسورن از تايلند را مغلوب کرد. وي در دور دوم مقابل تيلک کابيکنوف از قزاقستان با نتيجه ۱۰ بر صفر پيروز شد و به مرحله نيمه نهايي راه يافت. شيخ اعظمي در اين مرحله با نتيجه ۱۰ بر صفر از سد سانديپ مان از هند گذشت و به ديدار فينال راه يافت. وي در ديدار پاياني با تانگسي از چين سرشاخ مي شود.

در وزن ۹۷ کيلوگرم عليرضا رکابي پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتيجه ۱۲ بر يک رحمان روسيدانميو از چين را مغلوب کرد و راهي مرحله نيمه نهايي شد. وي در اين مرحله آکاش آنتيل از هند را با نتيجه ۱۰ بر صفر از پيش رو برداشت و راهي ديدار فينال شد. رکابي در اين ديدار به مصاف ضيامحمد صفراف از ترکمنستان مي رود.

مسابقات رده بندي و فينال اوزان فوق بعد از ظهر امروز برگزار مي شود.

تعداد بازديد:137 آخرين تغييرات:98/04/22
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر