سه شنبه 6 خرداد 1399 - 3 شوال 1441 - 26 مي 2020
صفحه اصلي/قرآن

افتتاحیه هیات قرآنی همزمان با دهه کرامت

افتتاحيه هيات قرآني همزمان با دهه کرامت

هيات قرآني دارالقرآن بسيج شهيد عليزاده همزمان با دهه کرامت افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، هيات قرآني به صورت ماهيانه و با حضور تاليان خوش‌خوان به همت دارالقرآن بسيج شهيد عليزاده برگزار مي گردد.

در اين محافل قرآني برنامه هايي چون کرسي تلاوت، حفظ، تفسير، آموزش، تدبر در قرآن کريم، مسابقات فراز خواني ويژه حضار همراه با اهداي جوايز برگزار مي گردد.

اين برنامه با عنوان هيات و با موضوعات قرآن و احاديث و با هدف ترويج فرهنگ استماع و تدبر در قرآن و با اجتماع علاقه مندان به استماع تلاوت کلام وحي در دارالقرآن شهيد عليزاده واقع در کلاک کرج، خيابان شهيد اسدآبادي، پايگاه شهيد کثيري برگزار مي گردد.

لازم به ذکر مي باشد دارالقرآن شهيد عليزاده با حضور بيش از ده استاد توانمند و قاريان خوش خوان و برنامه هايي همچون برگزاري بيش از ۶۰ کلاس در ماه در سطوح مختلف همراه اعطاي مدرک، کرسي هاي تلاوت و محافل انس با قرآن کريم و مسابقات قرآن کريم و همايش و مراسمات قرآني و … در برنامه هاي خود دارد که برگزاري هيات قرآني همراه با تفسير موضوعي گامي نو در زمينه استماع و تامل قرآني مي باشد که براي اولين بار برگزار مي گردد.

علاقه مندان مي توانند براي اطلاع از زمان برگزاري هيات هاي قرآني دارالقرآن به کانال دارالقرآن در پيام رسان ها مراجعه و يا با شماره تلفن ۰۹۱۹۰۳۸۱۰۰۱ تماس حاصل نمايند.

تعداد بازديد:252 آخرين تغييرات:98/04/22
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر