چهارشنبه 20 آذر 1398 - 14 ربيع الثاني 1441 - 11 دسامبر 2019
صفحه اصلي/اجتماعي(جوانان، خانواده، بانوان و...)

مامور پلیس راهور خانمی که قصد خودکشی داشت را نجات داد

معاون هماهنگ کننده پليس راهور فاتب خبر داد:

مامور پليس راهور خانمي که قصد خودکشي داشت را نجات داد

معاون هماهنگ کننده پليس راهور فاتب گفت: يکي از کارمندان پليس راهور نجات دختري ۱۸ ساله‌اي که قصد خودکشي داشت را نجات داد.

به گزارش خبرگزاري مهر، سرهنگ سيد ابوالفضل موسوي پور معاون هماهنگ کننده پليس راهور فاتب ضمن اعلام اين خبر اظهار کرد: عصر روز گذشته ، يکي از تيم هاي گشتي منطقه ۱۴ هنگام گشت زني در اتوبان بسيج روي پل هجرت ، متوجه شهروندي مي شوند که از گاردريل هاي کناري روي پل به آنطرف رفته و قصد خودکشي دارد .

راننده خودروي گشتي به محض ديدن اين صحنه بلافاصله از خودرو پياده شده و با توجه به حساسيت موضوع آرام به سمت اين خانم حرکت مي کند .

اين کارمند پليس راهور فاتب در هنگام نزديک شدن به اين فرد با کلمات کليدي ، معجزه آسا و اميد بخش خود، توجه و حواس وي را  جلب کرده و در عرض چند ثانيه چنان تاثيري بر وي مي گذارد که به محض رسيدن به محل ايستادن ايشان، فرد مذکور به توصيه هاي کاربردي و تاثيرگزار پليس جامع عمل پوشانده و از گاردريل ها به سمت داخل پل مي آيد .

وي ادامه داد : به محض عبور ايشان از عرض پل ، کارمند پليس راهور فاتب ، اين خانم را به داخل خودرو هدايت کرده و  با اورژانس و نيروهاي امدادي تماس مي گيرد . 

معاون هماهنگ کننده پليس راهور فاتب گفت : قرار است طي مراسمي از اين کارمند با وجدان تقدير به عمل آيد .

تعداد بازديد:120 آخرين تغييرات:98/04/27
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر