چهارشنبه 29 آبان 1398 - 22 ربيع الاول 1441 - 20 نوامبر 2019
صفحه اصلي/اجتماعي(جوانان، خانواده، بانوان و...)

آغاز مرحله اختبار پذیرفته شدگان آزمون سردفتری

رييس سازمان ثبت اسناد مطرح کرد؛

آغاز مرحله اختبار پذيرفته شدگان آزمون سردفتري

رييس سازمان ثبت اسناد از آغاز مرحله اختبار پذيرفته شدگان آزمون سردفتري خبر داد و گفت: طرح کاداستر، کار ملي و مهمي است.

به گزارش خبرنگار مهر ذبيح‌الله خدائيان امروز  در حاشيه مراسم تکريم و معارفه روساي جديد و پيشين دادگستري استان تهران درباره آزمون سردفتري سال 1397 گفت:بر اساس نتايج اعلامي، در حال اختبار شفاهي پذيرفته‌شدگان هستيم و هيئتي را به مشهد فرستاديم که افراد شرق کشور را اختبار کنند.

وي افزود: در بقيه استانها هم انجام خواهد شد و اميدواريم هر چه زودتر تمام شود و ما ابلاغ‌شان را صادر کنيم.

وي در پاسخ به سؤالي درباره وضعيت ثبتي و کاداستري منطقه باستي‌هيلز و ويلاهاي بنا شده  در آن گفت:طرح کاداستر، کار ملي و مهمي است که نياز به تلاش بيشتر همکاران ما و ساير دستگاه‌ها دارد از جمله سازمان منابع طبيعي، امور اراضي، وزارت مسکن و شهرسازي و همه اداراتي که به نوعي در طرح کاداستر سهيم هستند؛ اگر همه همکاري کنند و دولت و مجلس در اختصاص بودجه لازمي که قانون پيش‌بيني کرده همکاري کنند، به نتيجه خواهيم رسيد.

خدائيان درباره وضعيت ثبتي ويلاهاي باستي‌هيلز گفت: آن مواردي که منابع طبيعي به ما نقشه داده، سعي کرده‌ايم جانمايي کنيم و حفاظت از آنها به عهده خودشان است و قطعا ما براي آنهايي که ويلا ساخته‌اند سندي صادر نکرده‌ايم، اما براي منابع طبيعي اين کار را انجام داده‌ايم.

وي در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در خصوص شکايت سازمان بازرسي در رابطه با آزمون سردفتري و احتمال ابطال نتايج اين آزمون گفت:از نظر ما آزمون در صحت و سلامت برگزار شده و الان هم در مرحله‌ي اختبار پذيرفته شدگان مرحله اول هستيم

تعداد بازديد:85 آخرين تغييرات:98/05/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر